SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie w budzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2279
Mam pytanie
Czy drożdzówki (z serem,dżemem,pączki) mają przyzwoite wartości odżywcze
Pytam bo kanapek nie chce mi sie robić rano , jogurty wstyd nosić a drożdżówki są tanie
Żarcie trzeba dostarczac organizmowi co 2-3 godz ,3 drożdzówki wystarczą by dostarczyć budulec przez te 8,9 godzin w budzie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823



EDIT: tO SIE ZALICZA DO SLODCZY JESLI CHCESZ SIE SPASC TO OK SA DOBRE JESLI CHCESZ ROBIC MASE MEISNIOWA TO NIE NIE SA DOBRE, LPIEJ JUZ GAINERKA SOBIE ZALATW



edit2: przpadkiem mi sie caps lock wcisnal, wracajac do teatu jogurtu sie wstydzisz?? Wez chleb razowy czy cos takeigo normalna sprawa, u mnei w szkole kolo jadl ryz na przerwach
Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-06-14 16:45:18

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-06-14 16:46:44

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
chleb razowy+tunczyk+oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
jogurt , chleb razowy+ wedlina, owoce , orzechy gainer/ bialko / carbo..

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ugotuj wieczorem kasze gryczana i piers z kurczaka, polej oliwa i dodaj warzyw

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tunczyk do szkoly taaaaa jasne to mu doradziles chyba by musial ze 2x pozniej zeby umyc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ale jestes #### ja jjem tune w szkole i jest okej a jak nie pasi to niech tic taca kupi albo orbit, ale problemy

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2005-06-14 18:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tez kiedys jdalem tunczyka w szkole ale raz lasce bulke dalem i jak mi chciala dac buzi to łojojj od tego czasu zrezygnowalem z tunczyka

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
tez się nad tym tunczykiem zastanawiałem ma duzo białka i jest mały objetościowo łatwo było by go na chlebie upchać tylko ze on zabardzo smierdzo trzeba by sie z tym gdzies chowac ale pewnie i tak by nic niedało. Ale ostatnio zobaczyłem jak sobie robie z niego paprykaz ze jak sie go chwilke podsmazy na patelni to puzniej traci swuj zapach i nic juz nie czuc tylko jak go sie podsmaza to smierdzi strasznie i pewnie wtedy traci ten smrud wiec mozna by i tak sprubować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
te bułeczki to same wegle i tłuszcz mozesz na nich zbudowac dobra tkana .... odradzam lepiej wez jakies owoce... choc to tez takei pici mici...

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
weź razowy z szynką z indyka...orzech włoskie do przegryzienia , jakiś owoc....ja tam wsuwam twaróg w oliwie albo piersi z kurczaka na przerwie i jest OK...a jak ktoś coś gada to niech spada...zobaczymy za pare lat jak ten koleś co się śmieje będzie wyglądał po tych pizzach ,pączkach i PEPSI :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja zgubić troche kilogramów ?

Następny temat

Ulożenie diety

WHEY premium