SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedz co cchesz

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
Witam mam 16 lat 67kg wagi wzrost 180 cel masa
Moje pytanie czy jak będę jadł codziennie tylko tak że makro będą się zgadzały nie będę jadł słodyczy,fass-food,pił słodkich napoi ,białego pieczywa, oraz unikał smażonego a jadł dużo warzyw oraz pił wodę to czy da mi to jakieś efekty czy lepiej się poddac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
spx dzięki za wszystko i mam nadzieję ze na drugi rok już będę wyglądał chociaż trochę lepiej niż na chwilę obecną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
dodam tylko że nie chodzi oto że nie cche trzymać diety czy nie mam czasu chodzi oto że mam jakies 100zł msc a za to nic nie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
smialo trzymaj sie 10 wskazowek zywieniowych, pewnie, ze cos da zawsze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
no git ale w tych 10 o ile się orientuje to nie wolno używać słodzika co w nim jest takiego złego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
a i z tym mięsem mielonym że nie wolno jeść albo kiełbasy co w tym złego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
to troche "starsza" wersja
niektore punkty mozna zmodyfikowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
czyli mielonego mogę sobię zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
nie smażonego tylko takiego z piekarnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
mozna smialo tluste miesa jadac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
no i to mi się podoba a nie tylko gadanie jedz cyce z kurczaka albo złap se łososia z norwegi dzięki mistrzu jesteś wielki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
powoli odchodzi sie od tego typu "sztywnych ram"
bez spiny trzymaj sie 10 zasad i bedzie ok.
powodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to policzyć

Następny temat

Drastyczny spadek siły

Wiecej