SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jednodniowa swawola w jedzeniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Atomic z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dowiedziałam się,iż zalecany jest jeden dzień (i tu pojawiają się różnice-albo raz w tygodniu albo co dwa tygodnie)w ciągu którego można jeśc co sie chce; wygląda to m.w. tak: 13 dni (lub 6) diety i jeden dzień swawoli.
Co wy na to - dobry pomysł czy nie koniecznie?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Wszystko zależy od tego jaką obecnie masz dietę.Przy diecie wysokobiałkowej (35-45%) i niskotłuszczowej możesz co dwa tygodnie zjeść coś naprawdę tłustego ograniczając węgiel.Ale bez przesady.Pomoga to w trawieniu i "oczyszczeniu" organizmu

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz.Osobiście przyzwyczaiłem się do diety "kulturystycznej" i zwykle nie mam ochoty na normalne żarcie w stylu lody,chipsy,tłuste żarcie,słodycze itp.
Czasami zdarzy mi się zjeść kostkę czekolady)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3083
A wiecie co, ja teraz bylam tydzien na urlopie. Plywalam lodka po Mazurach, co glownie polegalo na siedzeniu na dupie calymi dniami, ewentualnie zaleganiu w kabinie. Jednym slowem - zero ruchu (czasami jakas kapiel). Jadlam wszystko co mi wpadlo w rece. Na ten tydzien zapomnialam o platkach owsianych, chudym mleku, piersi z kurczaka, brazowym ryzu, tunczyku w sosie wlasnym i tym podobnych "przysmakach". Za to byly rybki smazone na oleju, puszki, chlebus bialy, makarony... i tym podobne wyklete potrawy. I wiecie co - schudlam prawie 2 kg. Jak to wytlumaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poppoea - wow - pozazdrościć - ja po takim tygodniu jestem pewna, że przybrałabym na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3083
a.. no i jeszcze dużo piwa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skarbie proszę nie drażnij ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Wygląda na to ze taka dieta Ci służy, może powinnaś całkowicie przejść na nią? )

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Ja po np jedzeniu przez miesiac zdrowego zarcia mam najscie na 3-5 dni czegos okropnego :) pizza itd. A Nie powoduje to u mnie dodadkowych kilogramow. Mysle ze dlatego iz zaladek zdazyl sie troche "zaciagnac" i organizm ma lepsza przemiane materii.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiwm, ze kulturysci(niekoniecznie przed zawodami) i inni duzi chlopcy, ktorzy robia rzezbe, robia sobie 1-2 dni swobody w zarciu w tygodniu (z reguly w weekendy). Zra wtedy wszystko co popadnie, pizze, zarcie z M'c, kfc i wszystkie inne swinstwa.
Inna sprawa, ze sa wtedy na clenbuterolu, cytomelu i innych spalaczach, wiec uchodzi im to bezkarnie.
Nie wiem jak to jest w przypadku naturalnej diety, ale przypuszczam ze jeden dzien swobody w tygodniu mozna sobie zrobic, ale zalozyc ze np. syfy jemy max do 19 godziny, a pozniej juz same czyste bialko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm..mój trener też mówił mi o tym,że nie mam się czego obawiać, i podobnie tak jak Ty - po jakimś czasie trwania diety mam stres na słodycze
pozdrwiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile czekacoe po jedzeniu?

Następny temat

zamiast odżywki - domowe sposoby

Wiecej