SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jazda na roweze moze zbudowac jakies mięsnie ostatecznie czyms wspomuc?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4625

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3081
jeżdze na rowerze dziennie ok.20km 3\4 to teren. Mam troche tłuszczyku i chciałbym to spalic\przerobic na miesnie czy jazda na roweze mi wystarczy?? Moze czyms to wspomuc (tylko cos dobrego niepsujacgo zdrowia)?co proponujecie?


hmmm...

Znam umiary ale mijam standarty...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Ja jestem po aerobach spompowany i juz mysle o prysznicu i nie mam sily sie spinac wiec robie przed pozatym wydaje mi sie ze tak lepiej jest.
Np zrobione brzuszki a potem np trucht dobrze wycina bebzol w miejscach cwiczonych.




Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: aktualności & sporty ogólnorozwojowe

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Wiele tego juz bylo napisane.
Jesli chodzi o rower - to jest ok, natomiast staraj sie te 20 km przejechac w srednim tempie i w miare mozliwosci bez przerw !
Jesli wyjdzie Tobie z tego godzinny trening aerobowy to bedzie dobrze, pamietaj aby sie nie objadac przed ta jazda ostatni posilek najlepiej bialkowy niech bedzie, po treningu tez nie uzupelniej od razu WW.
Pij duzo wody, rob spiecia brzucha (najlepiej przed ta jazda rowerem na pusty zoladek)
Jesli chodzi o suplementacje - musisz odwiedzic dzial o tej nazwie (do spalania sa przydatne fat burnery, l - karnityna z rzeczy bardziej bezpiecznych oraz mocniej dzialajaca ale tez bardziej ryzykowna w stosowaniu ECA)

Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Postaraj sie jeszcze wypelnic profil - byc moze nie warto jeszcze w Twoim wieku stosowac nawet fat burnera?



Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pamiętam ze pos ostrej jeżdzie ( zabudowania miejskie ) , cały czas przyspieszenie i hamowanie - po 30min ledwo oddech łapałem. a czworogłowe i łydki rosły powoli ale systematycznie.

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jazdą na rowerze napewno pomożesz spalić tłuszczyk, a jeśli chodzi o budowę mięśni... to pójdzie Ci więcej w czerwone:)
no i kondycja będzie na medal)


"nigdy nie zmieniaj tego co działa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim kondycha - konska kondycja na medal....
a miesnie - glownie lydki i uda.....
brzuch.....niepamietam kiedy ostatnio wystawal mi bebenek....
przy jezdzie wyczynowej - rece tysz sie wyrabiaja - przede wszystkim "uscisk" kowala....))
a tak poza tym to wiekszosc kolarzy to loodzie szczupli i zylasci.....))


!!! FULL SUSPENSION !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
podzielam zdanie Hansa - nogi na pewna sie buduja przy jezdzie rowerem natomiast trwa to dlugo i zalezy tez od tego ile sie jezdzi!


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki find za poparcie

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"


Zmieniony przez - hans w dniu 2002-05-20 12:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
spox poparcie poparciem ale to szczera prawda w moim przypadku tak bylo jeszcze nie chodzilem na silke a jezdzilem full na rowerze i nogi troszke sie bardziej rozrosly niz gora


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie było dokładnie to samo

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh tak samo u mnie :)

Kevin Garnett RULEZZZ !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50m dowolnym

Następny temat

jump - znowu :-)

WHEY premium