SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

jakie wyniki silowe osob o wzroscie +-185 cm waga 65-70 kg

Wysłana -
jestem ciekaw wynikow silowych osob o takich proporcjach wiec wpisywac sie, albo inaczej spytam czy jest mozliwe z takim bmi wyciskan na lawce lezac 100 kg i takie inne?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak najbardziej, aczkolwiek zależnie od tego jaki sport uprawiasz zalecałbym zpriorytetyzowanie treningu oraz diety na zwiększenie masy ciała. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej istnieje strona symmetricstrength, która może Ci pokazać jak wypadasz na tle populacji.
Wysłana -
nie wydaje mi sie ..
Wysłana -
Heliodor Cepa
Jak najbardziej, aczkolwiek zależnie od tego jaki sport uprawiasz zalecałbym zpriorytetyzowanie treningu oraz diety na zwiększenie masy ciała. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej istnieje strona symmetricstrength, która może Ci pokazać jak wypadasz na tle populacji.

idź w ch** z tę twoja stroną, pierwsze że po angielsku wszystko,a po drugie ze tam nie jest podawany wzrost przy obliczeniach
i tak ważac 69 kg jak ktos ma 170 ,a 185 to dla nich jest to samo, a powinno sie brac pod uwage BMI !
inna sprawa ,ze wpisalem swoj wynik 14 podciaganiec, to mi wycofali i pisalo ze mozna max podac 10 powtorzen no to ja wpisalem 10
i wyskoczylo mi ze jestem lepszy (nwm nawet w czym) od 8%
Wysłana -
do mojego pytania o co mi chodzi
do trenerow kulturystyki czy innych osob znajacych temat

czy jest mozliwe (pewnie jest) ale bardziej chodzi mi o to, czy jest duzo takich przypadkow gdy ktos o wzrosci 185
wazacy mniej jak 70 kg, wycisnie 100 kg na lawce lezac
Wysłana -
Widziałeś,żeby w sportach walki, zawodach trójbojowych/strongman robili podział ze względu na wzrost zamiast wagi? Nie wiem czemu dla Ciebie to 100kg jest jakimś kamieniem milowym, tyle wyciskają dzieciaki po 14-16 lat. Zresztą jest to bardzo kiepski wyznacznik ogólnej siły danego osobnika.

Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/11/2018 9:57:37 AM

Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/11/2018 9:58:02 AM
Wysłana -
Nie jest możliwe bo nie ma takich osób trenujących co przy tym wzroście ma taką niską wagę.
Wysłana -
Heliodor Cepa
Widziałeś,żeby w sportach walki, zawodach trójbojowych/strongman robili podział ze względu na wzrost zamiast wagi? Nie wiem czemu dla Ciebie to 100kg jest jakimś kamieniem milowym, tyle wyciskają dzieciaki po 14-16 lat. Zresztą jest to bardzo kiepski wyznacznik ogólnej siły danego osobnika.

Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/11/2018 9:57:37 AM

Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/11/2018 9:58:02 AM

ale te dzieciaki są spasione
Wysłana -
anubis84
Nie jest możliwe bo nie ma takich osób trenujących co przy tym wzroście ma taką niską wagę.

ja taki jestem, to jaki wynik bylyby dobry
Wysłana -
300kg
Wysłana -
Kobiety do wagi 63kg wyciskają 140kg w IPF
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź