SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie wyniki silowe osob o wzroscie +-185 cm waga 65-70 kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Heliodor Cepa
Kobiety do wagi 63kg wyciskają 140kg w IPF


czytaj ze zrozumieniem, nie bierzesz dalej pod uwage stosunku wagi do wzrosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Bo nikt go nie bierze pod uwagę w żadnym sporcie siłowym/walki.Liczy się tylko to jak jesteś silny relatywnie do swojej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
A trenujesz cośw ogóle, bo osba nietrenujaca to i problemy z 50 kilogramową sztangą będzie miała.

ja w szkole średniej miałem wiekszą mase ale 60 kg nie mogłem wycisnać, fakt że też nie trenowałem na siłowni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jakiś beznadziejny ten temat... biorąc pod uwagę, ze to dział dla zaawansowanych... pisać można różne rzeczy, jeszcze więcej się domyślać, tylko po co skoro autor nawet się nie pochwalił swoimi osiągnięciami, nawet nie napisał jaki cel ma to pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
apokalipsa
jakiś beznadziejny ten temat... biorąc pod uwagę, ze to dział dla zaawansowanych... pisać można różne rzeczy, jeszcze więcej się domyślać, tylko po co skoro autor nawet się nie pochwalił swoimi osiągnięciami, nawet nie napisał jaki cel ma to pytanie...


co ci ten dzial przeszkadza, w poczatkojacym tego nie bede pisal bo taki nie jestem
co maja moje osiagi do tego tematu?
nwm jaki cel ma to pytanie chcialbym wiedziec ale juz poznalem odpowiedz ze to bardzo malo prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
18 lat w marcu - 182,4cm 67,89kg i 178kg na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
szaunima
18 lat w marcu - 182,4cm 67,89kg i 178kg na klatę


nie jest to przypadkiem pierdu pierdu?
masz wideo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Moglby to ktos usunac? Kulturystyka to sport sylwetkowy a mierzenie dlugosci pracia za pomoca marnej sety na klate to takie troche glupie. Jedz cwicz i rosnij a nie probujesz szukac pochwal za swoje wyniki czy cos w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
apokalipsa
jakiś beznadziejny ten temat... biorąc pod uwagę, ze to dział dla zaawansowanych... pisać można różne rzeczy, jeszcze więcej się domyślać, tylko po co skoro autor nawet się nie pochwalił swoimi osiągnięciami, nawet nie napisał jaki cel ma to pytanie...



Apokalipsa, ten idiota jeszcze tydzień temu chciał pompkami zrobić z siebie mistrza boksu i zakładał nowy temat co 2 dni o IDEALNYM TRENINGU BOKSERSKIM

Po tygodniu już pyta ile powinien wyciskać na klatę

Pajac i tyle, zaśmieca forum i marnuje czas. Na każdy kontrargument da jakieś wyssane z dupy teorie że jest inaczej BO NA FILMIKU Z JUTUBA TO INACZEJ ROBILI

Dać mu bana aż mu w pięty pójdzie i tyle, to że ktoś jest upośledzony nie znaczy że musi rozrabiać
3

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Gats 2
apokalipsa
jakiś beznadziejny ten temat... biorąc pod uwagę, ze to dział dla zaawansowanych... pisać można różne rzeczy, jeszcze więcej się domyślać, tylko po co skoro autor nawet się nie pochwalił swoimi osiągnięciami, nawet nie napisał jaki cel ma to pytanie...



Apokalipsa, ten idiota jeszcze tydzień temu chciał pompkami zrobić z siebie mistrza boksu i zakładał nowy temat co 2 dni o IDEALNYM TRENINGU BOKSERSKIM

Po tygodniu już pyta ile powinien wyciskać na klatę

Pajac i tyle, zaśmieca forum i marnuje czas. Na każdy kontrargument da jakieś wyssane z dupy teorie że jest inaczej BO NA FILMIKU Z JUTUBA TO INACZEJ ROBILI

Dać mu bana aż mu w pięty pójdzie i tyle, to że ktoś jest upośledzony nie znaczy że musi rozrabiać


grzeczniej ,a ty kim jestes zeby mnie obrazac?
ja tu nie rozrabiam tylko pytam,a tacy jak ty mają mi tu na tacy odpowiedź przynieść bo tylko do tego się nadają i to ich jedyny sens w życiu



Zmieniony przez - makiuu w dniu 2018-03-12 01:22:32

Zmieniony przez - makiuu w dniu 2018-03-12 01:26:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Push&Pull

Następny temat

Jaki plan na odchudzanie bo wszystkimi już trenowałem

WHEY premium