SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie wegle przy insie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
czesc. mam nadziej ze do tego ankieta nie bedzie potrzebna, jesli jednak bedzie, to wrzuce.

przy cylku z urzyciem insuliny, zwracacie uwage jakie konkretnie weglowodany jecie? nie mam tu na mysli tylko
podziału na dlugie i krotkie, chodzi mi o to czy zastanawiace sie przy zakupie np jaki skład ma miec CARBO?
ma miec wiecej maltodextryny (ew sama malto) czy lepiej zeby przewazaly krotkie wegle?
bo np przy protokole bicia insy z rana leci odpowiednia porcja insy po chwili gluta bcaa kretka (co tam kto sobie zaplanował)
i wlasnie wegle i teraz z samego rana było by chyba lepiej wypic carbo z przewaga krotkich wegli? malto by odpadało? bo przeciez
za niedługo i tak poleci sniadanie? ta sama sytuacja była by po treningu? w ciagu reszty dnia to normalie jest, pierw insa za
moment pełen posiłek, i tak do wieczora...
z góry dziekuje za odpowiedzi

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Ja tam dawalem zwykle carbo czy jakies energy drinki z cukrem
Nie zawracalem sobie jakos tym glowy specjalnie
Ostatnim razem ograniczylem jednak ww proste z cykru bo geba jak ksiezyc sie robila. Jedyne co nosilem w torbie to gotowe carbo z olimpa jak by mnie hipka zlapala.
Na kilka przygod z insa moze ze dwa razy mialem jakies objawy hipki.
W styczniu odpalam na 6 tyg slin ale ww proste ograniczam z carbo do min. Dam wiecej owocow itp

Jedyne co zostawiam rano to energetyka i baton bialkowy.

Zawsze trzymalem sie reguly 1jm slinu /10 gr ww

Lecz ostatnio lecialo 1jm/slinu 5 gr ww i bylo gitarka

Carbo bede chcial ograniczyc do 50 gr carbo po trg z aminkami i zaraz posilek

A slin bedzie szedl do poludnia tylko w systemie 20 jm pw
20 jm po trg i 10 jm obiad





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-10 06:04:25

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie LH i FSH po od bloku

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium