SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie tabletki ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.

jakie byscie polecili tabletki (bez recepty) na regeneracje wątroby po duzych dawkach amino i kreatyny ? nie wiem czemu ale troche mnie rwie watraba.

pozdrawiam.

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha - Minamoto no Yorimito.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie do lekarza ide jutro albo pojutrze

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj Digest ze sklepu. Używam go od dawna i przynosi sporą ulgę. Nie używaj klasycznych środków żółciopędnych.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz napisac cos wiecej ? jakie dawkowanie ? jak dlugo to brac ?

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Ja ci polecam Essentiale forte Najpierw dwa razy dziennie po 1 tabletce,
po 2-3 tygodniach 1 x 1 tabletka.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3x dzienie po 1 w trakcie posiłków przez 6 tygodni.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra jutro lece do apteki , mam nadzieje ze watraba przestanie bolec. dzieki.

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
guru a czemu nie uzywac klasycznych zolciopednych lekow rapaholin a lbo boladaloine albo cherbatki mieta itd.czy ssa szkodliwe

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ponownie,

digest nie mieli w aptece a esentiale jest na recepte, a watraba dalej boli ...

guru : czy powinienem isc do lekarza ? a moze zrobic badanie watraby ? jesli tak to jakie i jakie powinne byc wyniki tego badania ?

w aptece mieli ponoc podobny lek - nie pamietam nazwy ale cos hemapol czy tol - moze jest cos innego co mi pomoze ?

prosze o szybka odpowiedz

Pozdrawiam.

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Podstawa jak zawsze to badanie fizykalne, wiec idz do lekarza.
Powinien zlecic Ci badania watrobowe (bilirubina, AspAT, AlAT, GGTP, fosfataza zasadowa) i ewentualnie do oceny obrazowej USG.
W stanach fizjologicznych watroba nie boli, wiec polecam Ci jednak wizyte u lekarza.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupilem lek sylimarol, mam nadzieje ze pomoze (3 x dziennie).

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Starzy lekarze mawiali "Modlmy sie, zeby byla diagnoza". Watroba to bardzo wazny narzad, a leczenie empiryczne "bolu watroby" uwazam za z lekka nierozwazne, ale w koncu to twoje cialo.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

guru - spalanie tluszczu a tetno

Następny temat

Guru, chyba cos spieprzylem

WHEY premium