SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie sportu uprawiać mam żeby schudnąć

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć wam mam 13 latek noi co powiniene uprawiać zeby schudnąć wiem że biegać jeździć na roweże itp. ale w jakich ilościach ??

Beny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
wiele tego w archiwum sie znajduje ale po krotce:

rowerek - stala jazda przez nie mniej jak 30 minut *najlepuiej nawet godzinke, tempo srednie)
z biegami podobnie - probuj biec dosc wolno lecz bez przerw w podobnym czasie co jazda na ww rowerku
tempo biegu powinno byc mniej wiecej takie, ze jesli biegasz z kolega powinienes moc rozmawiac w trakcie biegu (no tylko znowu nie za wolno ! )

no i standardy do tego to:
duzo wody (niegazowana najlepiej)
zwiekszona podaz bialka
zmniejszona ilosc WW
posilki lekkostrawne, niezbyt obfite (najlepiej regularne 5- 6 na dzien)
mile widziane witaminki



Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki , moge mam nadzieje dołożyć do tego raz w tygodniu pływanie bo częście na basen nie chodze i robienie brzuszków tak 10 min. dziennie ?? mam nadzieje że tak

Beny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Troszeczke nie rozumiem tego co napisałeś, ale z tego co się domyślam, to odpowiadam, że brzuch codziennie jak najbardziej można robić (byle nie na pełen żołądek).


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Jaki sport? Kazdy, co tylko się da, żeby tylko ciało było w ruchu i zmuszone do wysiłku. Tzn po jednych szybciej po jednym wolniej stracisz na wadze ale zawsze wga pójdzie w dół

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
Jak byłem mały to miałem brzuszek jak piwosz.
Od grania w siatkę systematycznie zmiejsz mi się ilość tłuszczu w organiźmie.(tak swoją drogą to po każdym treningu miałem gigantyczne zakwasy!)
Nieważne jaki sport, ważne żebyś się męczył.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mi nie chodzi o to ze mam duzy brzuch czy cuś ja już mam prawie płaski brzuch co nie ,ale mi zostały grube uda gabdzo jeszcze i własnie mnie one bardzo denerwują bo brzuch mam płaski prawie a uda takie wielkie jak kiedys co zrobić żeby je zmniejszyć ??

Beny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki przede mną dobrze to ujeli. ja dodam od siebie żebyś wybrał jak najprostszy sport. nawet najprostrze ćwiczenia źle wykonywane przyniosą efekt w postaci kontuzji. no chyba że masz trenera ...

ps. a brzuch to 3x w tygodniu po aerobach i powinno być ok. pamietaj tez o zbilansowanej diecie.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką dyscypline sportu uprawiacie ???

Następny temat

50m dowolnym

WHEY premium