SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie siłownie polecacie na terenie wawy ?

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam polecicie jakieś siłownie na terenie całej warszawy ? szukam bardziej mniejszych siłowni bardziej pakerskich nie muszą mieć zaj**is****nowego sprzętu i nie wiadomo czego nie mam dużych wymagań ;) z góry wielkie dzięki za pomoc i jeśli możecie podajcie ceny tych siłowni z góry dzięki jeszcze raz ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sporo jest tematów dotyczącch siłek w Wawie, poprzeglądaj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
ale cen nie ma a zależy mi też na cenach mniej więcej jak cenowo tu z siłkami nie jestem stąd mieszkam krótko i w porównaniu z miastem w którym mieszkałem i w których przebywałem jest wszystko 3 razy droższe ustawiam się tu dopiero i zależy mi mniej więcej na wyliczeniu ile w tym mieście potrzebuje miesięcznie na treningi ;) po wyliczeniu diety wyszło mi że lekko muszę mieć dwa razy tyle co wydawałem u sb w mieście to aż boję się ile będę musiał jeszcze dożucić do tego interesu heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co do cen... proponuję google.pl , znalezienie strony klubu, kóry Cię interesuje i sprawdzenie ceny ;)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
lokalizacja dzielnica jak cie interesuje. przeciez podróż np z targówka na ursus to 1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Błyskawica zaj**isty kilmat, około 100 na miecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
mieszkam na pradze północ blisko wileniaka myślałem że trochę więcej osób mi pomoże i coś wybiorę najbliżej, targówek, pragi coś w centrum lub bemowo te dzielnice lepiej znam i mam dobry dojazd do nich gdzie indziej mogę się pogubić troszkę he he bardziej mi zależy żeby była dobra siłownia nieduża żeby nie było tłoczno no i w miarę tanio na razie trafiam tylko na same ogromne kluby a nie dla mnie takie klimaty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Blyskawica jest jakies 500m od Wileniaka ;) jeszcze Pyton na pradze poludnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
i mówisz że około stówy ta błyskawica ? to jest jakaś zwyklejsza siłownia ? dzięki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
bardziej chyba czuje klimat tego pytonu osobna salka z wolnym ciężarem tylko taka salka by była i byłoby najlepiej heh nie orientujesz się możę ile tam za karnet miesięczny ? lub za wbitkę na jeden trening dla sprawdzenia jak jest ? kurcze przyzwyczaiłem się do małych ciasnych pakerni u nas prawie same takie w mieście i jakoś w takich dużych klubach się nie czuje a jak na razie spotykam tylko takie w wawie ;) jest jeszcze jakaś nadzieja w tym pytonie widziałem filmik na youtubie i wydaje się znośna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Python tez koło 100 pewnie a klimat jest takiej typowej pakerni nie fitnesiku. Przejdz sie na jedna i druga i sprawdz sam co ci pasuje. Mówisz ze jestes pierwszy raz chcesz sprawdzic obejrzec i zazwyczaj pierwsze wejscie jest gratis.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia na Ursusie

Następny temat

„IV Otwarte Zawody w Wyciskaniu leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów”

WHEY premium