SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie perfumy polecacie??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
SIEMANKO!!
mam pytanko chcialbym zebyscie mi doradzili jakie waszym zdaniem sa najlepsze perfumy chodzi mi i o dzialanie na plec przeciwną jaki ogólny zajefajny zapach mam zamiar kupic 2-3 zapachy z podanych poniżej
-Calvin Klain
-Bruno banani
-Dolce&Gabbana
-Givenchy Amarigo'D amour
-hugo Boss(jeszcze zobacze jaki kolor)
-Lacoste
tak wiec perfumy poraz Enty ale cóż

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
zagur32
monkey22
zagur32
monkey22
Kupiłem sobie ostatnio te perfumy, kolega miał na urlopie i tak mi wpadły w nos że musiałem , kolega maniak dbania o siebie , zawsze najdroższe perfumy i teraz wziął na próbę takie bo też ktoś polecał wiec wiedziałem ze to bedzie dobry zakup . Perfumy są lub woda toaletowa , MEGA i polecam każdemu , zapach mega jak chodzi o jakosć i intensywnosć oraz trwałosć , psikniesz się raz rano i do wieczora na skórze się utrzymuje nawet po kapięli , na ubraniach kilka dni . https://allegro.pl/oferta/armaf-club-de-nuit-intense-man-edt-105ml-oryginal-12337925089 







Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-08-17 18:48:37


Fiolka wyglada mega
Jest mozliwosc zeby gdzies powochac takie testery co w linku? Bo po Twoim opisie cena jest Mega. Hugo boss i ck tak nie wytrzymuja dlugo a kosztuja wiecej


Nie wiem czy są dostępne gdzieś w perfumeriach ,trzeba szukać , jednak ja zakupiłem drugie opakowanie bo są takie trwałe i mają genialny zapach ( ten konkretny) jest wiele różnych na necie a ceny ponoć mają dość niskie bo to ponoć jakaś marka nowa wchodząca na rynek europejski a marka jest jakaś z Arabii Saudyjskiej czy jakoś tak . Kup i nie pożałujesz a jak coś to odkupie od ciebie ;)

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-08-18 20:57:11


Wiesz co a moze jak bedziesz miał koncówke fiolki to poprostu odkupię od Ciebie kilka ml we fiolce i bedzi najłatwiej . Co Ty na to?
No to myśle że tak z pół roku :D . mam jakieś 8 róznych flakonów wiec u mnie perfumy starczaja na dłuuuugo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
Grave - calvina kleina rządzi to jest moj ulubiony zapach i nic go nie przebije . troche przypomina zapach skoszonej trawy z jakimis gównami ale wymiata wszystkie.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
SKOSZONA TRAWA??LOL

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 601


Moim zdaniem niezly jest Armani - Aqua Di Gio.....laseczki na niego lecą, niektóre nawet bzikują przy tym zapachu ;) Oczywiście wszystko zależy od preferencji kobiety :) Pozdrawiam

PS: Czy zapachy perfum sprzedawanych poprzez allegro (podróbki) różnią się z tymi sprzedawanymi w perfumeriach (orginalne)?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruno banani fajne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Chanel - Egoiste platinum
Issey Miyake - L'eau D'Issey pour homme

Kozackie zapachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
z tych wymienionych -Lacoste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
chlopAKI&dzewczyny kupuje ok 3 zapachy sadze ze bankowo jeden z nich to bedzie Givenchy a reszta to sobie jeszcze dobiore

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1182
niezastapiony hugo boss...

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
bienias oczywiscie ja proponuje Armanii Acqua Di Gio który niedawno kupiłem

Zmieniony przez - Raymond w dniu 2004-12-25 22:14:43

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Lacoste - Style in play

%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrzęk stawu skokowego

Następny temat

Dodatki do ubioru dla panow :-)

WHEY premium