SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie osiagniecia po hit?????

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
jezeli ktos z was dluzej trenuje hit,to moze napisze jakie osiagnal rezultaty silowe i wymiarowe.mi osobiscie ten system nie lezy i po 2-3 miesiacach treningu wrucilem do bardziej tradycyjnych metod.uwazam ze jest to system dobry dlapoczatkujacych i srednio zaawansowanych,bo tylko podtrzymuje osiagniete rezultaty(u srednio..) i pozwala odpoczac miesniom i stawom,ale nic sie wiecej nie osiagnie.jest to system reklamowany i utworzony z mysla o osobach,ktore maja malo czasu i normalny trening ich nie interesuje(podobnie hd),a hit ich wciaga do silowni.nie ma poprostu cudow i drog na skroty do naprawde dobrych osiagniec.jezeli osiagneliscie cos tym systemem napiszcie,jaka progresja wynikow(liczby,liczby!!!)

masti
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Patrząc na twój profil, może rzeczywiście HIT nie jest odpowiednim systemem dla ciebie, ale pozwolę sobie zauważyć, że trenujesz już bardzo długo i wiele już osiągnąłeś - żeby jeszcze urosnąć potrzebujesz na pewno niemalże ekstremalnych bodźców.

Niestety nie mogę pochwalić się jeszcze efektami bo trenuję HITem od niedawna, jednego jestem jednak pewien
- po treningu jestem wykończony (co nie miało miejsca gdy trenowałem zgodnie z tradycyjną metodologią), zakwasy mam takie jak dawniej a w przypadku niektórych partii nawet większe.

Co do efektów, niech wypowie się bst.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym powiedział inaczej ten trening raczej jest dla ludzi którzy już parę lat zajmują się ciężarami i wiedzą co to napięcie mięśniowe , palenie wewnątrz mięśniowe itp.

Osobiście nie trenuję HIT-a .

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak trenowales ale moge powiedziec jedno - ten trening jest w stanie u kazdego przyniesc efekty - lecz niekoniecznie jezeli ten ktos bedzie robil tylko jedna serie/jedno cwiczenie raz w tygodniu - tym bardziej jezeli jest zaawansowany.

Trzeba bylo sprobowac robic superserie - np. dwa, trzy cwiczenia, robic jedna serie ale z ruchami wymuszonymi lub negatywami, lub dublowac treningi - tj. robimy dwa treningi pod rzad - dzien po dniu - te same treningi - efekt jest ciekawy - drugiego dnia ma sie wiecej sily i faktycznie sa wieksze przyrosty.
Prawdopodobnie co do Twojego stopnia zaawansowania - trening byl zbyt lekki.

Co do wynikow - przez 1,5 roku HIT poprawilem sie w klatce prawie o 50kg (z ~70kg do ponad 120 obecnie). To samo w innych bojach. Przez ostatnie kilka miesiecy jestem na rzezbie - wiec lekko ujemny bilans energetyczny - wiec z miesiaca na miesiac waze nieco mniej - a sila powoli rosnie (nie sa to tak spektakularne wzrosty jak poprzednio - ale moj tryb zycia jest wybitnie anty-kulturystyczny - spie po 5h na dzien, czasami nie jem przez 6h itp).

Reasumujac - jest wiele form tego typu treningu - i kazdy moze dopasowac cos dla siebie - i jak juz pisalem - niekoniecznie musi to byc jedna seria/week.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
czy mozesz dokladnie zdefiniowac hit? bo dokladajac i zwiekszajac int.ja uwazam ze trenuje juz tradycyjniea cw .chociaz przypomnialo mi sie jak jeden z moich kolegow mogl cwiczyc tylko w niedziele (z braku czasu)i mial niespotykane jak na niego rezultaty np poprawil wyciskanie ze 125 na 150 w przeciagu ok 3 miesiecy.ale uwazam ze po prostu cwiczyl poprzednio za intensywnie i jak poluzowal i organizm odpoczal to zaprocentowalo.ale potem ani rusz do przodu nie poszedl i zaczal tracic mase i sile ale powoli.

masti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krotki, intensywny i ciezki - w sensie: nie wiecej niz 3 serie, intensywny i ciezki - trenowania jak najwiekszej liczby miesni podczas jednego treningu i tak ciezko jak to tylko mozliwe, i rzadki - i wtedy to naprawde dziala.

Oczywiscie w zaleznosci od doswiadczenia i predyspozycji danego czlowieka - to wszystko bedzie sie zmieniac - dla jednego ciezko - to po prostu seria do upadku miesniowego - dla drugiego do serie wymuszane + ruchy negatywne.
I trzeba powiedziec, ze nie na kazdego jedna seria dziala odpowiednio - moze po prostu leprze efekty uzyskujesz przy programie wieloseryjnym - choc naprawde wszyscy moi znajomi ktorzy trenowali HIT juz nie wrocili do tradycyjnego treningu - ale tez zaden z nich nie mial takich osiagow jak Ty.




bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serie wymuszane, negatywne i inne tego typu techniki nawet w HIT'cie moga byc stosowane rzadko, jesli w ogole. Prawda jest, ze trenuje sie jak najwieksza grupe miesni podczas jednego treningu, ale nie robi sie tego cwiczac np. biceps, triceps, przedramie, etc., bo mniejsze grupy miesni niemal sie wyklucza na rzecz cwiczen zlozonych: martwy ciag, przysiady czy lawka plaska. Jesli chodzi o przyrosty masy, to slyszalem ze raczej rosnie sila (choc masa tez, ale w mniejszym stopniu), to samo tyczy sie treningu 'superslow'. Jesli chodzi o stopien zaawansowania uzytkownikow HIT'a to moze on sie rozciagac od poczatkujacych do zaawansowanych, po prostu mozna wprowadzac nowe techniki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT system -> program treningowy

Następny temat

Zamienność ćwiczeń

WHEY premium