SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odzywki suple?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
Cwicze na silce od poczatku marca 2015. Jednak efekty Sa moim zdaniem niesatysfakcjonujace. W planie mam zbudowac klatke piersiowa, ramiona, plecy- wszystko obecnie przybiera ale eolniutko. Nog nie potrzebuje Bo mam wystarczajace (od lat tenis ziemny i kiedys polka nozna). Potrzebuje porady co brac i kiedy(bcaa, biallo, cargo). Mam tez troche nadwagi od trzech lat i nie chce przybrac fatu ale miesni by poprostu lepiej wygladac, byc silniejszym ale absolutnie nie kulturysta (klata Ramona plecy - bez szyji barow ).
Cwicze w godzinach 21, 23 po 1,5h wiec nie chce obrzerac sie na noc po treningu by bardziej nie tyc. Mam 40 lat.
Diets?:
Rano ptaki owsiane 200ml z johurtem lub jajecznica.
W poludnie- dwie kanapki z grubymi plastrami fileta drobiowego, pieczywo razowo zytnie, mozzarella lub zolty ser lub jaja dwa jesli nie bylo jajecznicy.
Obisd- ok 150 gr fileta dr z makaronem durum lub ryzem lyb kasza gryczana, przed treningiem ok 20ej platki 200ml.

Po treningu 250gr serka wiejskiego light.

Wiec o jakis suple uzupelnic diete i kiedy je brac?
Aha waxe 94,kg i mam 180cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
jeden wielki burdel
uporządkuj wszystko to i efekty będą
czytaj tematy podwieszone w dziale odżywianie ,trening dla początkujących
przeglądaj również dziennik w dziale +35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnych odywek, tylko dobre jedzenie. A co do treningu to te 1.5h treningu (nie wiem czy codziennie czy co 2gi dzien I jakie przerwy miedzy seirami itp, bo za malo napisales) to moim zdaniem troche za dlugo. Moze przemeczasz za bardzo organizm, potem nie dospisz I efektow nie ma.


Zmieniony przez - ten_nowy w dniu 2015-09-15 00:51:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

110 kilo do 1 X 2015

Następny temat

po35 roku

WHEY premium