SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odżywki? do 300 zlotych

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1357
Na wstepie napisze,że chodzilem wcześniej na silownie kolo 8 miesiecy po czym mialem roczną przerwę.Teraz cwiczę od 3 miesiecy i zastanawiam się nad odżywkami,z tego co slyszalem,to na kreatyne jest dla mnie jeszcze za wcześnie.Prosze o jakąs propozycję,coś do 300 zlotych,generalnie chodzi mi o mase mięsniową, mniej o siłe.
Oprocz treningu również biegam,4-5 razy w tygodniu,próbuje brzucha zrzucić,niezły zrobił mi sie beerceps.
Mam 178 wzrostu, waże 78kg, 25 lat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to pisz ze białko serwatkowe, ale ciekawe jakie to białko masz z mleczarni, na 99% jest to g**** które sie sprzedaje na allegro.

podaj link gdzie moge poczytac o działaniu ts razem z tauryną, i gdzie sa wyniki badan z niezaleznego laboratorium.

jak udowodnisz ze karnityna dziala, a ze nie jest to głównie zasługa diety i dobrego planu oraz genetyki ?

jakie mam podstawowe braki ?

i jaki znowu swiniak, naucz sie pisac poprawnie bo za cholere tego zrozumiec nie idzie.

ee to hmb jest wkoncu na mase siłe czy na rzezbe ?

btw. tez mam dysortografie

nie, wyniki z laboratorium nigdy nie kłamią a swiety mikolaj istnieje

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-07-08 18:39:30

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
NIe da sie zrobic redukcji jednoczesnie robiac mase.Jesli chodzi o odzywki to:pierw uluz sobie diete w przypadku masy musisz miec dodatni bilans kaloryczny i jesli czegos ci bedzie brakowac a nie mozesz dostarczyc z pozywienia to uzupelnias ja gainerem lub bialkiem.Kup se jakies witaminy np maxivit

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1357
no w sumie logiczne,a cos takiego jak l-glutamina mi chyba nie zaszkodzi?
a no i jest coś takiego jak karnityna,chyba pomaga w spalaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
to nie sa magiczne eliksyry ze dzieki nim zchudnieesz i wogole.Najlepsza jest dieta (nawszystko!!!!)i odpowiedzni trening.Chcesz to kupuj jednk czy nie bedzie to strata hajsu...

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1357
dobra dzieki,faktycznie chyba trzeba ułożyć sobie diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie redukuj teraz, zrob mase pozniej zredukuj bo robiac mase i tak bedizesz sie tluszczem zalewal a dieta to podstawa do tego mozna gainer bialko zma witaminy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
polecam bialeczko z ostrowi wychodzi tanio a dobre po treningu przed snem i jest git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Przed snem lepszy twarog o wiele

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
zaduzo twarogu niezdrowo bo to zle na stawy a skad wezmiesz 50 gram bialka ile tego twarogu bedziesz musial zezrec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
50g białka tj.około 250g twarogu-czyli...aż cała jedna kostka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
dziennie jedna kostka mnie by sie przejadlo po tygodniu szczegolnie ze to takie bezsmakowe i jak te 2 razy w tygodniu jem twarog to go w siebie wmuszam ... jesc suchy twarog ewentualnie z jakas zielenina typu rzodkiewka hehe podziekuje wole moje smaczne i niedrogie bialeczko gdzie porcja 50 gram wynosi mnie 1,5 zl wiec pewnie podobnie albo nawet taniej niz bialy ser....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcje

Następny temat

Czy aby przytc i nabrac miesni moge brac KREATYNE?

WHEY premium