SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie mozecie polecic krople do oczu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
witam, poszukuje jakis dobrych kropli do nawilzania oczu, dobrych w sensie dzialanie ale tez aplikacja
moze ktos moze jakies polecic, najlepiej jakies ktore sprawdzil ze tak powiem na wlasnej skorze i uznal za dobre
2

reszta jest milczeniem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 838
visine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
hej, ja kupiłem lacrimal, jeszcze nie używałem ale przeczytałem https://www.sfd.pl/Tabletki,zele,krople_dla_twoich_oczu-t149714.html  i tam napisał ktoś żeby nie stosować dłużej niż 3 dni. Moge wiedzieć czemu? te krople mają alkohol, czy to dlatego? dzieki

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bez srodków anemizujacych obkurczajacych - nawilżające sztuczen łzy albo np coś jak euphrasia świetlik

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
dzieki za odpowiedz ale nie zrozumiałem, nie moge wiecej niż 3 dni pod rząd stosować takich kropli?
P.S. Są jakieś fajne tanie maści czy coś ze świetlikiem, Dzieki

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Wydaje mi sie,ze tej osobie,ktore pisala,zeby nie stosowac 3 dni,chodzilo o to,ze jezeli objawy nie ustapia w ciagu 3 dni,nalezy isc do lekarza:D

Mysle,ze doraznie mozesz stosowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
Używam LACRIMALjuż 2tyg. a używam soczewk i jestem bardzo zadowolona. I nic mi nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na przyszłość patrz na daty ostatnich wpisów

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
krople ze świetlika na początek, sa najtansze homeopatyczne ok 7.00zł , :)

Pamietac nalezy, ze po okreslonym na ulotce czasie nazlezy je wywalic do kosza bo sie psuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Ostatnio kupiłem krople do oczu w sklepie mylenshop.com. Krople AQuify buteleczka 10ml, ale muszę przyznać, że taką cenę spodziewałem się gorszych kropli, a te nawet mi pomagają :D

Jestem na wczasach :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,

ja dużo testowałem kropli do oczu, bo dużo pracuję przy komputerze. Mi bardzo pomógł produkt, który mi poleciła znajoma aptekarka. Krople Optive. Tu możecie więcej poczytać o tych kroplach. http://www.optive.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hydrożel

Następny temat

Węgiel drzewny na białe zęby?

WHEY premium