SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

jakie mozecie polecic krople do oczu?

Wysłana -
witam, poszukuje jakis dobrych kropli do nawilzania oczu, dobrych w sensie dzialanie ale tez aplikacja
moze ktos moze jakies polecic, najlepiej jakies ktore sprawdzil ze tak powiem na wlasnej skorze i uznal za dobre

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
visine
Wysłana -
hej, ja kupiłem lacrimal, jeszcze nie używałem ale przeczytałem http://www.sfd.pl/Tabletki,zele,krople_dla_twoich_oczu-t149714.html  i tam napisał ktoś żeby nie stosować dłużej niż 3 dni. Moge wiedzieć czemu? te krople mają alkohol, czy to dlatego? dzieki
Wysłana -
bez srodków anemizujacych obkurczajacych - nawilżające sztuczen łzy albo np coś jak euphrasia świetlik
Wysłana -
dzieki za odpowiedz ale nie zrozumiałem, nie moge wiecej niż 3 dni pod rząd stosować takich kropli?
P.S. Są jakieś fajne tanie maści czy coś ze świetlikiem, Dzieki
Wysłana -
Wydaje mi sie,ze tej osobie,ktore pisala,zeby nie stosowac 3 dni,chodzilo o to,ze jezeli objawy nie ustapia w ciagu 3 dni,nalezy isc do lekarza:D

Mysle,ze doraznie mozesz stosowac.
Wysłana -
Używam LACRIMALjuż 2tyg. a używam soczewk i jestem bardzo zadowolona. I nic mi nie jest.
Wysłana -
Na przyszłość patrz na daty ostatnich wpisów
Wysłana -
krople ze świetlika na początek, sa najtansze homeopatyczne ok 7.00zł , :)

Pamietac nalezy, ze po okreslonym na ulotce czasie nazlezy je wywalic do kosza bo sie psuja.
Wysłana -
Ostatnio kupiłem krople do oczu w sklepie mylenshop.com. Krople AQuify buteleczka 10ml, ale muszę przyznać, że taką cenę spodziewałem się gorszych kropli, a te nawet mi pomagają :D
Wysłana -
Witam,

ja dużo testowałem kropli do oczu, bo dużo pracuję przy komputerze. Mi bardzo pomógł produkt, który mi poleciła znajoma aptekarka. Krople Optive. Tu możecie więcej poczytać o tych kroplach. http://www.optive.pl 
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź