SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chcem wziąść HMB.Od cybera odpada bo go nie ma.Polećcie coś konkurencyjnego.Osobiście myslę o olimpie.

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze myślisz.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
HMB - Olimp(to nowe w kapsach), Ultimate, Trec


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
obecnie Olimp wymiata w tym sektorze



Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Sni mialo wypuscic hmb co wychodzi taniej niz hmb Olimpa ,po szczegoly na kokurencyjne forum:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
ja polecał bym olipa ale wiesz hmb nalezy stosowac przez dluzszy okres czasu i w dawce 3 gramy dziennie wiec nie wiem czy bedziesz mial kase na takie coś bo to będzie cie sporo kosztowało...ale rób jak chcesz twój wybór...
DAJ MNIE SOGA...BO MAM MAŁO
Jeśli dasz soga to bóg ci to w dzieciach wynagrodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
O L I M P !!

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
HMB TREC 500 g X 250 . 97 zł.

sdf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
tylko że w tych 500mg jest ok 410mg czystego HMB ale i tak wychodzi tanio.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
wiec własnie ;)

Co zrobic zeby mi sie te "sfd" na dole nie pokazywało ?
Jak zrobic z tego tekst ?

sdf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
forum -> zmiana danych


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki Po sterydach

Następny temat

CZTARY SZYBKIE I LATWE SPOSOBY NA PRZYROST MIESNI

WHEY premium