SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki teść do deci z winem???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie, doradzcie co najlepiej wziasc do 2000mg deci wraz z 1000mg winstrolu? wszyscy dookola mi truja zeby zapodac sobei do tego koniecznie jakis testosteron... no i wlanie nie wiem jaki. cykl trwa 8 tyg, wiec moze 8 strzalow prolongatum? jakie dawki tescia najlepiej przyjmowac?

pozdro

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja bym dorzucil 100 mg prolongatum przez 8 tygodni, ale tylko po to zeby wacek posluszenstwa nie odmowil i na lepsze samopoczucie na cyklu.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duza byla by roznica z tesciem lub bez jesli chodzi o rezultaty?

ile kosztuje prolongatum? serwuja w opakowaniach po 5 sztuk?

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
opakowanie 5*1ml (100mg/1ml) kosztuje od 30 do 45zl

druga czesc pytania - jaka bedzie roznica ???
hmmm nie wielka aczkolwiek nieco podniesiony poziom testosteronu we krwi z pewnoscia korzystnie wplynie na rezultaty

no chyba ze robisz cykl na rzezbe - w tym wypadku wywal "prolke"

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm, zastanawialem sie na tesciem tylko w takim wypadku gdyby roznica byla np: d+w+t 10kg masy, a same d+w powiedzmy 5... wtedy jest sens.

szczerze mowiac to tez chcialbym ominac skutki uboczne tescia... 10 tab clostilbegytu przeciez nie naprawia wszystkiego..

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Sustanol

WHEY premium