SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki steryd dla ektomorfika

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co poradzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
właśnie, zakup sobie odżywkę i solidny trening przez 3 lata.

gratuluje zmiany decyzji

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Przy wadze 50,kg to poradzimy DUŻO jedzenia i ostru trening przez najbliższe 3-4 lata.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Steryd??Ty masz 15 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kumpel bierze od 13 roku zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
To pożyje drugie tyle jako łysy kurdupel.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomógłbym Ci gdyby nie fakt ze masz dopiero 15lat. Sam ważyłem jeszcze nie tak dawno 30 kg mniej. Ale żarcie to podstawa. Ja nie raz puściłem pawia z przejedzenia ) Ale warto było...



Zmieniony przez - M_I_K_O w dniu 2001-08-02 02:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
witaj BOSIE kiedys gadalem z toba na czacie i powiem ci jedno-postaraj sie pocwiczyc na sucho przez co najmniej 3 lata a potem jak bedzie cie to jeszcze krecilo sam zdecydujesz czy warto.OTO CO MOZE SIE STAC JAK WEZMIESZ TERAZ:
ograniczysz swój naturalny wzrost jaki moglbys osiagnac poniewaz mocne koksy brane w tym wieku powoduja zamykanie sie nasad kosci.
mozesz uszkodzic swoj system hormonalny - a impotencja w tym wieku to cos strasznego zmarnujesz sobie najlepsze lata.
z doswiadczenia wiem ze kazdy cwiczacy jest w stanie w zaleznosci od genetyki i odzywiania dodac ok.10 kg naturalnie.
musisz jesc jesc i jeszcze raz jesc , duzo spac,kup sobie kreatyne.

mam nadzieje ze to Cie przekonalo.rosnij zdrowo!!!!!!!


marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bravo Marcopolo

Dobry post

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
13 i 15 lat i koks..................amen.

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupuje mnóstwo gainerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
I co wydaje Ci się, że jak masz 15 lat to już czas siegać po sterydy ? Nigdy nie jest na to czas! To po pierwsze, ale jak mocno chcesz to poczekaj kilka lat jak się ustabilizuje system hormolnalny i wówczas możemy o tym po raz kolejny dykutować. A jak już poczekasz, trenując w ciągu tych lat to sam zrozumiesz co miałem na myśli. Daj sobie czas, ale za te kilka lat to po siłowni tylko wspomnienie u Ciebie pozostanie. I wszystkich, którzy tak zaczynają jest tak samo.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksy

Następny temat

proviron

WHEY premium