SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka igla do tescia ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie jaka igla starczy do tescia prolongatum , czy 0,5 * 25 bedzie dobra ? Prosze o szybkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Grubość igły jest silnie powiązana z tym, jaki środek aplikujemy i w jakie miejsce na ciele. W przypadku środków, które są bardziej oleiste, igłę należy wybrać grubszą np.: 0,7mm-0,9mm (w zależności od poziomu tkanki tłuszczowej), cieńsza igła mogłaby spowodować ból, ale też problem z iniekcją. Ponadto zbyt płytka iniekcja może spowodować stany zapalne, ale również spory ból mięśnia. Jeśli zdecydowaliśmy się na zastrzyk w mięsień czworogłowy uda, można zastosować nieco cieńszą igłę, choć i to powiązane jest z naszym poziomem tkanki tłuszczowej, najbardziej optymalną opcją, będzie sięgniecie po igłę 0,8mm. Jeśli chodzi o środki mniej oleiste, to igła 0,7mm powinna sprostać zadaniu.

Warto nadmienić, iż stosowanie sterydów może pogorszyć nie tylko nasze samopoczucie, ale też zdrowie, zachęcam do kształtowania swojej sylwetki poprzez dietę i trening, a jeśli chcemy przełamać stagnację w treningach, sięgnąć np.: po kreatynę: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html. To zdecydowanie mniej inwazyjny sposób, a również przynosi dobre rezultaty.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja taka właśnie wale. Może wiele osób mnie za to zjedzie ale taka igła myśle że wystarczy.Do nabierania teścia biore 0,7 i wszystko jest git

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
25 wydaje mi sie troche za krotka, ale to tez zalezy ile masz tluszczu na dupie. Dobra igla do tescia to 0,7 - 0,8 30 - 40mm, takie jest moje zdanie.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli masz dużo tłuszczu na dupie to wogóle zapomnij o sterydach
Takie jest moje zdanie

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
cfaniak_00 czemu???
z tego co mi wiadomo saa napedzaja metabolizm, a jak dodac do tego jeszcze zachowanie miecha (zbijanie kortyzolu) i/lub dodatkowy wrost (zaleznie od cyklu) to moga okazac sie tym czego szukamy

oczywiscie tyczy sie tylko wypowiedzi cfaniaka_00 a nie posta jako posta



Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

Zmieniony przez - Lepper w dniu 2010-05-17 23:49:07

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh ja mam troche tluste dupsko ale poszla igielka 0,5 ... wbilem wolno i nic nawet nie poczulem, czysta poezja... strzala robilem sam - mial mi robic qmpel, ale nie chce mi sie po to do niego latac 2 razy w tygodniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
wrzw chodzilo mi o to, ze do tlustej dupy trzeba dluzszej igly, grubosc nie ma wiekszego znaczenia, z tym ze jak gesty olej to przez 0,5 cieko idzie, ja wole przynajmniej 0,7. A co do tlugosci to lepiej jak igla jest za dluga niz za krotka, bo jak okaze sie ze nie potrzbna Ci 40, to najwyzej nie wbijesz do konca i to tez jest korzysc bo jakby sie zlamala to bedziesz mial za co wyjac.

Cfaniak_00 wszystko zalezy od diety, propionat i dobra dieta ma sens + oczywiscie aeroby itp, itd.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"
1

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem ja mam lekko tlusta chociaz wiecej tam miesnia niz sadla... Ale strzala zrobilem bez problemu, bezbolesnie praktycznie, a przy iniekcji bardzo uwazalem i jakos poszlo...)..Choc moze nastepnym razem sprobuje dluzszej, ale jak wyczuje, ze sie juz "dobilem" do konca ? To chyba ciezko jest wyczuc, boje sie zeby czegos nie przebic i krzywdy sobie nie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Odnosnie tematu.
Moj typ :
* minimalnie 0,9 od nabierania
* 0,7 do kucia

bonus: ulubione miejsce ---> TRICEPS
2

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
jak dobrze poszlo to OK, ale jak dla mnie 0,7x30 to minimum, a "ulubione" miejsce to udo

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"
1

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca wino

Następny temat

jak brac 100 tabletek metki?

WHEY premium