SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mozna ulozyc sobie diete lub moze ktos by mi ulozyl jakas by byla dobra i przynosila rezultaty
dzieki z gory za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Posilkow mozna robic tyle na ile pozwala Ci wyobraznia, pelna dowolnowsc. Co do gotowych wzorcow, wejdz na onet i poszukaj "posiki kulturystycza" albo cos w podobnym guscie. W siecie jest tego mnowstwo

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
(chyba trzeba odswiezyc post Kaina) Przynosila rezultaty w posyaci czego ? ? ? Chcesz diety na masy a moze zalezy Ci na spadku wagi ciala ? Podaj tez wage bo bez tego ani rusz.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce diete na rzezbe mam 180 wzrostu i okolo 80kg wagi dzis moze sie zwaze to powiem dokladniej i chodzi o zwalczanie tej masy lub przetworzyc to wszystko na miesnie ale
poradz mi co zrobic by do wakacji wmiare normalnie wygladac np jaka odrzywke sobie kupic by polepszyla wyniki i oczywiscie przyspieszyla bo wakacje sie zblizaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie wiem co rozumiesz pod nazwa "normalnie". Do wakacji muskulatury juz nie zbudujesz, natomiast niezle mozesz sie odtluszczyc i taki cel proponuje obrac. Tluszczu nie da sie zamienic na miesnie jako tak. Najpierw trzeba nad nimi popracowac a pozniej martwic sie o tluszcz . W Twoim przypadku jest juz za pozno i do wakacji moze Ci sie udac jedynie pozbyc "materialu zapasowego". Napisz co uwazasz i podaj dokladna wage

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzilo mi by przerobic ten tluszcz na miesnie moze do tych wakacji by sie udalo troszke przerobic ale wiem ze tylko talo tej masy bym przerobil a jesli chodzi o odtluszczenie to ile strace cm w bicepsie itp bo niewiem czy to sie oplaca jakbym stracil z 4 cm w bicu.....
hmmmmmmm doradz mi co lepiej zrobic czy nie odtluszczac sie a robic rzezbe co wedlug Ciebie bedzie lepsze i na czym najmniej straca moje miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i podaj przyklady odrzywek ktore przyspiesza spalanie tluszczu lub dobrze robiace rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Skoro chcesz skupic sie na straceniu kilku zbednych kilogramow, bardzo prosze. Bedziesz w tkim razie musial w swojej diecie zmiany. Po pierwsze musisz jadac czesciej niz do tej pory, 5-6 posilkow dziennie mniejszych zamiast 3-4 wiekszych. Zwieksz spozycie bialka do 2 g na kg masy ciala i zmniejsz spozycie weglowodanow do 3 g na kg m c kazdego dnia. Posilki jadaj gotowane, nie uzywaj oleju i unikaj tluszczow nasyconych/zwierzecych.Bierz zwiekszone dawki witamin i mineralow,pij duzo (4-5 litrow dziennie) wody. Ataki glodu zaspokajaj warzywami ktore spozywaj w sporej ilosci. Nie objadaj sie na noc: miej zasade ze na 4 godz. przed pojsciem spac jadasz tylko bialko, jesli doskwieral Ci bedzie glod przegryz ewentualnie jakies warzywo. kolejnym elementem ktory ulatwi dochodzenie do wymarzonej wagi jest trening aerobowy. Wybierz cos co lubisz, nie chodzi o to by byla to praca lecz przyjemnosc. Proponuje bieganie lub rower. Wysilek, by przynosil dobre rezultaty musi byc ciagly, o w miare spokojnym tempie, NIE WOLNO DOPROWADZAC DO ZADYSZKI, biegac/jezdzic na rowerze powiniennes bez przerwy 60 minut i wiecej 4-5 razy w tygodniu. Jesli nie jestes w dostatecznie dobrej formie bo dawno nie zajmowales sie soba, wszelkie zmiany wprowadzaj STOPNIOWO i do tego planu ktory proponuje dochodz malymi kroczkami , dokladajac kazdego tygodnia dodatkowe minuty na trasie. Najlepsza pora na trening aerobowy jest rano, na czczo. Wtedy enegia pochodzaca z tluszczu bedzie najwieksza. By wspomoc spalanie proponuje zaopatrzyc sie w dowolnego Fat Burnera np. MLO i dawkowac go przed kazdym wysilkiem. Dieta + aeroby przyniosa napweno oczekiwany skutek.
-----------------------------------------------------------
To co napisze od tej pory mozesz brac pod uwage TYLKO jesli juz cwiczyces na silowni i masz SOLIDNA baze miesni ktorej podczas odchodzania nie chcesz stracic. Jesli tak nie jest bedzie to strata pieniedzy a przede wsztstkim czasu. Jesli tak jest zalezy nam na tym by te miesnie ochronic potrzebowac bedziemy jeszcze antykatabolikow ktore ochronia miesnie. Proponuje nastepujacy zestaw : HMB spozywane w ilosci 4 g dziennie z tego 1,5 g bezposrednio przed i po wysilku, 1 g na noc. Do tego rozgalezione aminokwasy BCAA ktore bierz pol godziny po skonczeniu aerobow 3-4 g a do tego wez jednak kapsulke A+C+E Rola Hi-Teca ktore przy takiej diecie i aerobach ochroni organizm przed wolnymi rodnikami. Dopiero po pol godziny zjedz posilek potreningowy. BCAA lykaj jeszcze podczas dnia miedzy posilkami zwlaszcza w godzinach wieczornych. Jesli do tej pory cwioczyles na silowni, nie przerywaj treningu, jednak zmien cwiczenia na ksztaltujace by uzyskac ladny wyglad miesni po utracie tkanki tluszczowej. Rob wiecej powtorzen w seriach,korzystaj z linek i wyciagow, rob wiecej cwiczen izolowanych. Zmiejsz przerwy miedzy seriami do 1-1,5 minut i zwieksz liczbe powtorzen do 15-20 w serii. Jesli juz cwiczyles wiesz o czym mowie, w przeciwnym razie silownia bedzie zbedna bo i tak przy zdyscyplinowaniu dietetycznym i taiej ilosci aerobow cwiczenia nie przyniosa zadnych efektow w posaci rozbudowy umiesnienia. Czesciej cwicz brzuch, nawet codziennie jesli jest to obszar w ktorym szczegolnie intensywnie gromadzi Ci sie tkanka tuszczowa. Po treningu brzucha wez 1 g HMB a posilek zjedz za 45 minut, wez do niego 2 g BCAA, w dni w ktorych biegasz rano brzuch cwicz wieczorem.
-----------------------------------------------------------
Przypominam ze to co napisalem pomiedzy kreskami stosuj tylko jesli juz trenowales na silowni. Jesli nie, nie proponuje Ci treningu silowego z przyczyn o ktorych wspomnialem nad kreska. Proponuje jednak zajac sie brzuchem jesli masz problemy z tkanka tluszczowa w tym rejonie i cwiczyc go tak czesto jak tylko masz czas (oczywiscie nie czesciej niz 1 dziennie). To pomorze dodatkowo zgubic tluszcz w tym rejonie. Jesli sie zastosujesz do wskazowek mozesz liczyc na niezle efekty, jesli cos co napisalem jest niejasne pytaj. Zycze wytrwalosci i sukcesow.

Ps. Mnostwo cwiczen na brzuch znajdziesz w archiwum

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za super pomoc jest jedno pytanie bylem niegawno kolazem i mam rower i przyzad w domu wiec moge kiedy chce z niego kozystac.
jak najepiej by bylo cwiczyc bo silownie zawsze robie od 19 do 21 wiec moze bys podpowiedzial w jakich godzinach najlepiej zrobic rower i czy mozna nawet codziennie z niego kozystac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
W atkim razie jest super, codziennie nie polecam, daj organizmowi 1 dzien na odpoczynek w tygodniu (bez silowni,bez roweru). Skoro silownie konczysz o 21 to zaraz po niej HMB 1-1,5 g a godz. pozniej odzywke bialkowa, bo wegle na noc tak jak napisalem nie sa wskazane. A na rowerku w tej sytuacji najlepiej rano, na czczo. 2 ewentualnosc to zaraz po silowni (po HMB a przed odzywka) ale z racji tego ze konczysz silke o 21 to chyba bardziej realny wydaje sie byc trening rano. Pozdrawiam, nie ma za co

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm a jak nie mam zbyt duzych pieniedzy ktorymi dysponuje
teraz biore kreatyne i moge jedynie kupic cos taniego..
a czy jak bede robil wiecej powrorzen na silowni i wykonywal brzuszki i inne tego typu cwiczenia w tym skakanie na skakance oprocz silowni bieganie i rower to by byly dobre efekty??
i jeszcze jedno co najlepiej jesc na sniadanie obiad i kolacje bo przyznam ze nie zabardzo rozumiem pojecie np 2 gramy bialka na kilogram ciala
sorry za moja niewiedze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
molgbys mi jeszcze powiedziec czego nie moge w tej diecie jesc??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgaga - rozwiązanie ???

Następny temat

na mase czy rzezbe ?

WHEY premium