SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakaś rada ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Kurde , szukałem w archiwum ale nie mogłem znaleźć i niewiem co jest los. Nieraz zdarzy mi sie tak że bardzo pocą mi sie dłonie (nietrzymam ich w kilni )i niewiem od czego to i jak temu zapobiec .Jesli macie jakieś rady to podajcie , tylko bez jaj bo ja mówie powaznie . Strasznie mnie to denerwuje w niektórych sytuacjach , za dobre odpowiedzi dam soga .



PWB
"znawca w dziale DOPING"

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobre recenzje jesli chodzi o taka przypadlosc maja produkty (krem i kostka) Spiral i Etiaxil, oba firmy Laboratoires SVR, dostepne w aptekach.

.::One said, that teaching a woman magic is like giving a box of matches to a child::.
.::He couldn't be more wrong::.
.::It's much, much worse::.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Male sprostowanko - Etiaxil to jest plyn i niejest produkcji SVR
Etiaxil w wersji do dloni i stop to 200 ml plynu, smaruje sie nim na noc - co 2,3 dni - bardzo drastycznie zmniejsza pocenie - niektorzy twierdza ze zbyt drastycznie
Natomiast Spirial faktycznie jest produktem SVR i jest to cala przeciwpotna seria - w tym jest kostka do mycia a takze krem http://www.svr.pl/ 
Aha - oba produkty do dostania w aptece - bez recepty

Pozdrawiam
Leniwa Nikoosia

**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2053
takze w aptekach - Antidral. duzo tanszy od Etiaxilu, ale zawiera nizsze stezenie skladnikow aktywnych. no i wydaje mi sie, ze skuteczniejszy od SVR

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
ok dzieki macie wszyscy po SOGu , jak obiecałem



PWB
"znawca w dziale DOPING"

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ups, maj mistejk Dzieki Nikoosia

.::One said, that teaching a woman magic is like giving a box of matches to a child::.
.::He couldn't be more wrong::.
.::It's much, much worse::.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powazne pyt. - powazna odp. ?

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium