SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucić nadwagę w wieku 14 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

14

Waga

71kg

Wzrost

163cm

Cel treningowy

podciąganie, dipy, pompki (20), zrzucenie tkanki tłuszczowej z brzucha

Staż treningowy na siłowni

4 mies

Uprawiane inne sporty

Piłka ręczna, nożna, siatkowa, koszykowa, tenis stołowy.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Mam taki dostęp

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie na ławce leżąc 35kg, Zginanie przedramion ze sztangą stojąc 18kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Witam, mam 14 lat i ważę 71kg przy wzroście 163cm, wiem zapuściłem się strasznie ale chciałbym w końcu zmienić swoje życie. Uprawiam dużo sportu jest to ponad 10 godzin wf w tygodniu, uczęszczam na każdy wf, nigdy nie migałem się od wf-u. Od listopada ćwiczę na siłowni widzę już jakieś malutkie kroki milowe w sile(mój cel to 5 podciągnięć), na razie nie jestem w stanie się podciągnąć lecz daję radę zrobić +- 25-30 pompek. Jeśli chodzi o dietę to takowej nie posiadam, unikam słodyczy i fastfood-ów. Ćwiczę dużo lecz nie chudnę, to mnie bardzo demotywuje. Bardzo chiałbym się zmienić.Chciałbym bardzo zrzucić masę ale nie wiem za bardzo jak się za to zabrać, jaką dietę dobrać. Mam jeszcze pytanie odnośnie suplementów na siłownie czy mogę owe suplementy brać w moim wieku np.przedtreningówkę, spalacz tłuszczu etc. Z góry dziękuje za odpowiedzi.


Zmieniony przez - pabloess w dniu 2018-03-15 16:30:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedtreningówki i spalacze odpadają , możesz spróbować dostać się do dobrego dietetyka za pomocą oczywiście rodziców , przebadać się pod kontem tarczycy , cukrzycy itp ale to już właśnie zleci dietetyk bo jeśli naprawdę tyle ćwiczysz i jesz zdrowo powinieneś schudnąć pare kg przez ten czas . Podciąganie , pompki , dipy , bieganie możesz robić w parkach ( coraz więcej powstaje tych typowo pod street workout poszukaj napewno coś znajdziesz ) .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Dziękuje za odpowiedź, czyli trzeba zacząć od dietetyka tak? A co jeśli chodzi o siłownie w moim wieku , mógłbym ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a jak się odżywiasz, mozesz nam np napisać co dzisiaj zjadłeś w ciągu dnia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
masz jakies foto pogladowe sylwetki?
zobaczymy czy faktycznie nadwaga tam jest, bo masa ciala jeszcze znosna w stosunku do wzrostu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
tak za chwilę wyśle foto brzucha, nóg. Dzisiaj zjadłem na śniadanie płatki z mlekiem, w szkole do zjedzenia miałem 2 bułki z serkiem ze szczypiorkiem, na obiad miałem pomidorową, kolacja to zwykłe parówki.


Zmieniony przez - pabloess w dniu 2018-03-15 21:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Teraz tak jakie płatki, owsiane żytnie czy jakies czokapiki itp, 2 bułki z serem, jakie bułki jaki ser, pomidorowa jaka pomidorowa, z ryzem, makaronem, czy było do niej jakieś mieso, no i parówki raz na tydzien by uszły

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
płatki niestety cini minis cynamonowe, 2 bułki maslane z serem łaciatym, pomidorowa zupa na przecierze pomidorowym od pudliszki, makaran to muszelki od lubelli bodajże, parówki babuni. Wie pan co ja tak na prawdę nie wiem czy mam się jakiejś diecie dostosowac, jesli tak to jakiej, ciężko mi to okreslic bo nie mam zbyt dużego doświadczenia i nie dokonca wiem czy akurat to co znajde w internecie bedzie dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pabloess
tak za chwilę wyśle foto brzucha, nóg. Dzisiaj zjadłem na śniadanie płatki z mlekiem, w szkole do zjedzenia miałem 2 bułki z serkiem ze szczypiorkiem, na obiad miałem pomidorową, kolacja to zwykłe parówki.



no to dieta do znaczny poprawek / wymiany
płatki jakie to były ?
jakie bułki i ser ?
zupa to nie obiad
parówki out

brak warzyw, owoców, białka i tłuszczy mało w ogóle mało wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na takim jedzeniu dużo nie zdziałasz , zmień pieczywo na pełnoziarniste , płatki na owsiane z jakimś owocem , zupa nie obiad jedz cos pełnowartościowego np. mięsko kasza , a parówki ogranicz a jeśli koniecznie musisz je jeść to nie te odzielane mechanicznie
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołączenie interwałów do treningu

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium