SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak znaleźć dobrego trenera personalnego? (Warszawa)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 977
Założyłam konto na sfd, bo potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego trenera personalnego. Mam już pewne doświadczenia na siłowni, ćwiczyłam z trenerami przez trzy lata. Nie lubię sportu, ale siłownia okazała się być najmniej przykrą z dostępnych w mieście aktywności. Ze względu na zły stan zdrowia w zeszłym roku musiałam zrobić sobie przerwę, ale wstępnie zaczynam myśleć o powrocie.

Mam 40 lat, BMI 39 i sporo różnych paskudnych schorzeń. Szukam kogoś, kto ma odpowiednią wiedzę, doświadczenie pracy z takimi osobami, potrafi dostosować trening do ograniczeń klienta i nie koncentruje się na zbyt ambitnych celach. Szukam trenera - mężczyzny, a nie trenerki, bo z doświadczenia wiem, że lepiej mi się ćwiczy z osobą silniejszą ode mnie.
Do tego dochodzą kwestie techniczne – mieszkam w Warszawie i chciałabym ćwiczyć w niedziele.

Wiem, że przypadkowo spotkany trener z siłowni może nie być dla mnie odpowiednią osobą, ale nie mam pojęcia, gdzie szukać kogoś wartościowego. I w tym względzie liczę na Waszą pomoc.

Mam nadzieję, że umieściłam ten post we właściwym dziale.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Niestety w sporej mierze to starsze osoby gdzie wiedzę zdobywały X lat temu i już im się chyba nie chce dokształcać, tylko co semestr klepią te same regułki, slajdy od x lat.

Ale ze ona jest kumata, bo sam śledzi i się uczy to wie że to co mówią nie do konca się pokrywa z tym co jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A może byś tak zawęziła pole poszukiwań, do konkretnej dzielnicy bo przez całą warszawę chyba nie będziesz jeździła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Ja w Warszawie mieszkam (no prawie w Warszawie :P) ale nie korzystałam ze zbyt dużej ilości trenerów personalnych. Znam jedną fajną trenerkę. Myślę, że silniejszą od większości kobiet, więc może jednak :D
A ja bym szukałam na facebooku na jakiejś stronie/grupie lokalnej. Najlepiej dla danej dzielnicy bo domyślam się, że jazda na drugi koniec Warszawy średnio Cię urządza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Znam pare dziewczyn, ktore sa silniejsze niz przecietna kobieta ( nie wiem jak silna jestes Ty). Tak 120kg na martwym ciagu bez pasa i normalnym chwytem robia. W zasadzie to znam same silne babki trenerki tyle ze nie w Wwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 977
Jestem zmotoryzowana więc mam dość szeroki zasięg Najbardziej odpowiada mi Bemowo i Bielany, ale może być też Żoliborz, Wola czy od biedy Śródmieście, jeśli siłownia ma parking. Ostatnio ćwiczyłam w Arkadii, co było fajne, bo parking jest kryty i zimą nie musiałam wychodzić na mróz świeżo po umyciu głowy. Niby mogłabym wrócić do Arkadii, ale ważniejszy jest dla mnie dobry trener.

Co do siły ... miałam do czynienia z dwoma trenerkami, to były wysportowane, szczupłe i umięśnione kobiety, ale na niektórych maszynach podnosiły mniej niż ja. Bo może ważę ponad 100 kg, jestem gruba, ale pomiar składu ciała wykazywał jednak te 50 kg mięśni
Generalnie jednak takie osoby miały problem ze zrozumieniem moich ograniczeń zdrowotnych, co było naprawdę niefajne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Na maszynach to nie jest zaden wymiernik sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52344
Ja mogę Ci polecić specjalistę, który przede wszystkim nauczy Cię jak ćwiczyć bezpiecznie ( wspomniałas o ograniczeniach zdrowotnych tj schorzeniach). Mi bardzo pomógł (mam hiperlordoze w odc ledzwiowym ) i uratował mnie od operacji. Daj znać czy jesteś zainteresowana to namiary wyśle na priw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na bemowie masz w aplauzie Sebastiana Kulińskiego, miałem z nim zajęcia w PASie, z trenerami jest tak że oni pewnie mogą na inną siłownie też podskoczyć, musisz się dogadać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52344
Bardzo nie polecam Kulińskiego, tez robilam u niego kurs i uwazam ze delikatnie mowiac to idiota bez elementarnej wiedzy na temat anatomii, np opowiadal nam ze funkcja mm klatki piersiowej jest wypychanie ciezaru.. tym co nei czuja sie z anatomii mocni spiesze wytlumaczyc ze takiego ruchu nie ma (jest np zgiecie, wyprost,czy rotacja)ew mozna by to nazwac suma ruchów, ale tego"seba" nam nie mowił, raczej zapowiedzial, ze kto bedzie z nim dyskutował to go uwali na egzaminie :)

reasumujac nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Anatomie miałem z kim innym akurat z nim tylko zajęcia na siłowni miałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52344
Tak, ja tez m.in bo pamitam ze wyklady tez prowadził, ale to wlasnie na silowni glosil takie rewelacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiet

Wiecej