SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zaczac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
Witam to jeden z moich pierwszych tematow wiec nie wiem czy dobrze wybralem dzial ale mniejsza ;/ mam problem polegajacy na tym ze, mam 178 cm oraz 52 kg wagi. Zjadam okolo 1200 kcal dziennie (lecz moge na luzie zjesc ponad 3000+) cwiczylem troche na silowni i w sumie moze 100% ektoformikiem nie jestem poniewaz cos tam mi przybylo po bokach itp. Jak przestawalem cwiczyc wszystko mi uciekalo (jedynie plecy z tego co widze szybko mi rosna i nie uciekaja) jestem bardzo wytrzymaly, na silwoni moge pakowac pare godzin i nie bede znaczaco zmeczony ale z czasem pojawia sie bol glowy;p moje pytanie brzmi: Jak mam zaczac cwiczyc na powaznie? chodzi mi o diete i cwiczenia... mam dostep do podstawowych przyrzadow typu hantle,drazek etc. Nie wiem kompletnie jak sie za to zabrac a na forum nie znalazlem podobnej sytuacji do mojej. Nie chce podstawowych odpowiedzi typu ,,bialko najwazniejsze,, itp... czytam duzo o silowni i wiedze w teorii mam raczej duza ;/ Wiec w sumie to nie ,,jak zaczac?,, a ,,jak kontynuowac?,, jest poprawniejsza wersja :") czekam na odpowiedzi.


Zmieniony przez - krycha10100 w dniu 2017-08-02 01:02:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
pokaż jak sieodrzywiasz daj zrzut z 1-2 dni
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
rozpisz dokładnie swój trenig co w jakie dni i jakie serie i powtorzenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
Tutaj sa moje wczorajsze posilki ;/ a co do mojego planu to przed przerwa trenowalem tym:
Poniedziałek: PLECY I BICEK
Podciąganie na drążku podchwytem 3x4
Podciąganie na drążku nachwytem 2x2
Wiosłowanie sztangielkami stojąc 6x 12/12/12/10/10/8
Szrugsy z hantlami stojąc 3x 15
Uginanie ramion z hantlami siedząc 4x 12/10/8/6
Uginanie ramion z hantlami z rotacją nadgarstka stojąc 4x 24/20/16/12
Uginanie ramion z hantlami chwytem młotkowym stojąc 4x 8
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 2x22

Wtorek: KLATA I TRICEK
6X12 pompek na kostkach
Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 5x 10
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 5x 10
Przenoszenie sztangielki za głowę 3x 12/10/8
Prostowanie ramion z hantlą za głową siedząc 4x 12/12/10/10
Pompki w podporze tyłem 3x20

Środa: BARKI I PRZEDRAMIĘ
Wyciskanie hantli nad głowę siedząc 3x 12/10/8
Podciąganie sztangi pod brodę 5x 10
Odwodzenie ramion w bok ze sztangelkami 2x 4
Arnoldki 2x 8
Wyciskanie sztangi zza głowy 6x 12
Rolowanie sztangi podchwytem 5x 20
Rolowanie sztangi nadchwytem 5x 20

Czwartek: PLECY I BICEK (powtorzenie z poniedzialku)

Piątek: KLATA I TRICEK (powtorzenie z wtorku)

Sobota: WOLNE

Niedziela: WOLNE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
Dodam jeszcze ze nie prowadze zadnej diety lecz bardzo bym chcial zaczac cos dzialac w tym temacie ;/ czekam na odpowiedzi! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
trening zdecydowanie przeładowany, małe grupy jak biceps katujesz czteroma cwiczeniami, nie wiem po co pompki na kosciach od tego mięśnie nie urosną a się nabawisz kontuzji kostek, o diecie nie wspominając i się dziwisz ze efektów nie ma. Pełnowartościowego białka to tu nie ma tak samo zdrowych tłuszczy, węgle przetworze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
ehhh nie wiem co zrobic juz w sumie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
to moze zaczac od cwiczen, jak zredukowac cwiczenia i powtorzenia zeby bylo okej i nie za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
najlepiej od podstaw https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 368
dziekuej bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF kierunek sport

Następny temat

Opłaca się ? BRAĆ CZY NIE BRAĆ ?

WHEY premium