SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zacząć trenować street workout dla początkującego ????

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Witam


Niedawno ogl fajne filmiki o street workout . Bardzo mi się to spodobało a więc zrobiłem sobie drążek do podciągania . Myślę ,że 2 krzesła na biceps i poręcze z balkonu 90 st. Na klatę ,zastąpią mi dipsy . Tylko chciał bym się dowiedzieć JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ ???
No napewno wiem ,że pompki na poręczach ,podciąganie i różne wariancję pompek , no ale bez żadnych wskazówek ilości seri powtórzeń nie zrobię tych fajnych akrobacji na drążku czy staniu na rękach . Robię max 40 pompek i 5 podciągnięć nad chwytem .

Moje wymiary :
183 cm wzrostu
70 kg wagi
Cel : informację na temat street workout jak trenować i jak zacząć . Aha i czy Dipsy można samemu zrobić zapomogą jakiś rur czy jest sens czy zostać przy krzesłach ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Głównie będziesz potrzebował silnych barków przedramion dolnych mięśni klatki piersiowej pleców i brzucha więc niech to będzie twoim priorytetem najłatwiej by było jakbyś zaczął chodzić na siłownie i zapisał się na sekcje akrobatyki albo gimnastyki artystycznej chodź to pewnie to samo.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Nie SW i gimnastyka to nie to samo.
Z poręczami z balkonu uważaj, żebyś nie wypadł:D
Jak dasz jakieś wyniki siłowe to myślę, że mógłbym ci pomóc, a tak to nie wiem na czym stoisz.

Można usunąć nie widziałem daty bo ktoś odświeżył, sory.

Zmieniony przez - Asams w dniu 2014-01-20 18:51:06
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie zastępcze + hula hop

Następny temat

Opis ćwiczeń : pompki ,brzuch , nogi plus plany

Wiecej