SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest po cyklu deki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. mam pytanie co do deki+tesc .ostatnio na osiedlu paru wzielo sie za to. pominmy fakt treningu diety i dawek koksu bo nawet nie wiem , zalozmy ze jest w miare dobrze . ciekawi mnie pare rzeczy :
1 czy spore efekty po czyms takim beda mieli (1-2 cykle)?
2 co najbardziej mnie ciekawi jak beda wygladac gdy np po 1-2 cyklach odstawia to i zaczna cwiczyc bez koksu. twierdza ze jesli dalej beda cwiczyc to niewiele im spadnie. jaki wyglad miesni po skonczeniu tego jest?
zaznaczam ze maja z silownia stycznosc pierwszy raz , jeden z nich to taki patyczak ze niewiem a drugi taki spasiony troche. prosze o opinie tych co sie znaja. z gory dziekuje i dam sogi.

ani ojciec ani matka nie da tego co sasiadka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
widze nizlych masz kolesi z osiedla
piszesz ze ledwo zaczeli silownie a juz sie lapia za deke i testosteron.
Sadze ze kolesie sa zupelnie zieloni i pewnie nic nie wiedza o diecie treningu i odzywianiu na cyklu .Efekty magom miec ale przeciesz jest to ich poczatek silowni sadze ze im to sie nie ioplaca bez starzu treningowego bo efekt napewno przyjdzie ale przeciesz najlepiej idzie w pierwszych miesiacach cwiczen a oni beda sie szprycowac deka i testosteronem,a jak odstawia koks to napewno troche spadnie, ale jak beda stosowac dobry koks taki jak deka miesien bedzie twardy i suchy a spadek maly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram wypowiedz j.w.
według mnie to nie jest nic dobrego jesli goscie łapia się za bardzo mocny steryd jakim jest testosteron bez zadnego stazu treningowego to jest po prostu głupota zresztą przekonaja się sami jak przyjdą pierwsze skutki uboczne lub po cyklach wszystko im po spada w skutek małego doswiadczenia treningowego lub odzywiania
nara!

yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogi poszly i beda dalej szly, czekam na inne opinie


ani ojciec ani matka nie da tego co sasiadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Po cyklu deca mozna utrzymac niemalze wszystko co zdobylo sie na cyklu.Niestety potrzebne sa do tego pieniadze(suplementy)i niemala wiedza.Trzeba wiedziec jak "przefasonowac"trening,diete,regeneracje itp rzeczy po zakonczeniue cyklu.Nie polecam laczenia roznych srodkow na pierwszy cykl,w zupelnosci wytarczy sama deca.jest doskonalym inzynierem w zakresie budowania masy miesniowej i nie potrzebuje dodatkowych pomocnikow juz na poczatku inwestycji(budowy).kox niestety nie zalatwia wszystkiego a jedynie ulatwia pewne sprawy.Sam zastrzyk nie zrobi nic.Kox jest tylko "katalizatorem".Podstawa to dieta i trening(wlasnie w tej kolejnosci)Koledzy jednak nie powinni interesowac sie takim wspomaganiem,przynajmniej nie na etapie na jakim sie znajduja.Niemniej deca jest jednym z lepszych i bezpieczniejszych sterydow.
Jesli masz jakikolwiek wplyw na kumpli sprobuj powstrzymac ich decyzje z rozpoczeciem koxowania.na tym etapie niewiele da a zaszkodzic moze.
pozdr.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10807
na poczatek niech koledzy uloza sobie odpowiednia diete i trening(ewentualnie moga kupic jakies odzywki). pozniej - po uplywie min. pol roku beda juz mogli wziasc suple - z reguly kreatynke. a na kox wg mnie jesli juz sie zdecyduja to njalepiej po nie mniej niz 2 latach cwiczen. ale wiesz- to kiedy zaczyna sie brac to jest wybor tego co sie na to decyduje. mozna i zacac od poczatku, ale na dobre im to nie wyjdzie. pozdrawiam

Jesli moja wypowiedz Ci pomogla, to kliknij w "czytelnik dzialu". Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za opinie. co do wplywu na nich to nic nie zdzialam. zbliza sie lato i chlopaki zalamani swym wygladlem (jeden jak trup drugi otluszczony) postanowili zmienic swoj wizerunek i przerzucili sie z ... na sterydy.

ani ojciec ani matka nie da tego co sasiadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1077
Jestem wprawdzie nowy ,ale nim zacząłem wogóle ćwiczyć i coś brać to przesiedziałem w necie jakieś 40 godz. szukając informacji jak ćwiczyć.I nadal siedzę ,bo nadal myślę ,że mało wiem.Niezdawałem sobie naprzykład sprawy jaka ważna jest dieta.Człowiek myśli na początku ,że koks załatwi wszystko i czyni códa.Ale tak nie jest- to tylko kawałek który ułatwia sprawę.

Jutro będę większy(może)!

Prawda jest tym ,czego nie można zaprzeczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 308
Nie polecam koksowania na samym poczatku treningow.Sam popelnilem ten blad i teraz zaluje.Moim zdaniem potrzebny jest PRZYNAJMNIEJ rok intensywnych treningow aby moc zaczac koksowac.Jesli zaczniesz koksowac na samym poczatku to bedziesz mial jakies tam przyrosty.Jesli jednak poczekasz to efekty beda o wiele wieksze.Poradz kolega aby troche pocwiczyli na sucho a dopiero potem zaczeli koksowac.Nie jest to moze najlepsze rozwiazanie ale lepsze to niz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Sezonowcy.Bedzie ich coraz wiecej...

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poinformuje was jak im poszlo. ten grubszy zrobil chyba strzala tescia i deki i potem zrezygnowal bo niemial kasy chyba. cwiczy teraz narazie na sucho. natomiast ten patyczek z tego co mowil wzial 4 deki, chyba 12 strzalow prolongatium i ponoc dodal potem 1 strzal undestoru (jego kumpel mi mowil). cykl zakonczyl pare tyg temu , ogolnie patrzac teraz na niego widac efekty calkiem zadowalajace. klata mu poszla super lecz reszta jest w tyle. zle laczyl grupy i wogole, dlatego pewnie ma slabe barki przy klacie.widac po nim roznice ale wg mnie i tak slabo wykorzystal to co wzial. i mam teraz pytanie co do treningu na cyklu. mowil ze robil np na klate 20 serii, na trica 12 itd . barki , trica, kalte robil w osobne dni wiec tez zahamowalo mu przyrosty. polecilem mu zeby zmienil rozklad i stanowczo obicial ilosc serii w cwiczeniach. teraz zaniedlugo znow chyba planuje cykl i chce zapodac se 8 ampulek deki. jak myslicie styknie te 8 ampulek po tym co ostatnio wzial ? czarno widze jego przyszlosc , w pogoni za wielkoscia coraz bardziej niszczy organizm .

ani ojciec ani matka nie da tego co sasiadka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol - Zambon

Następny temat

FAKE CZY ORG - DECA-DURABOLIN

WHEY premium