SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hej dzis ogladałam program na Tvn Style i mówili tam o kobiecych fobiach na punkcie swojego wygladu..ze kobiety bardzo zwracaja uwage na swoje niedoskonłosci i wogole...wypowiadali sie tez faceci..np ze dopoki ich kobieta nie uzala sie nad soba przesadnie to jest jeszcze do zniesienia ale np jak stoi 2 godziny przed lustrem i patrzy czy jej tu i owdzie nie wystaje to zaczyna sie robic chore..sami sa poddenerwowani bo zaczynaja w ten sposób spogladac na siebie...badania statystyczne w jakies tam gazecie wykazały ze np jak dziewczyna z facetem sa w restauracji i dziewczyna zamawia deser..to co mysli facet?? ze dziewczyna ma ochote na deser a co mysli dziewczyna?? ze facet pomysli ze dziewczyna jest łakomczuchem ze jest gruba itepe...prawde mówiaz kobiety kobietom zgotowały taki poscig za ideałem..ktorego jak wiadomo nie ma!...przykład..idzie jakas "gruba" kobieta/dziewczyn ulica...i kto sie za nia obroci i powie?? 'O MATKO JAKA GRUBA!" odpowiedz..KOBIETA...facet przejdzie zwyczajnie..albo jeden powiedział ze dziewczyna wiecznie na diecie jedzaca sałatki to koszmar..przeciez kobieta powinna byc tez komplem a jak tu z kumplem wyjsc do knajpy kiedy ona je ciagle sałatki??taka prawda..jeden facet własnie w tym programie powiedził ze np płaski brzuch u dziewczyny wogole nie jest podniecajacy..kobieta musi byc okraglutka..a kaloryfer jest dla facetów..hm..kwestia gustu..w koncu pozniej w dalszym zyciu nie zwraca sie na celulitis,na wystającą fałdke..na 5 kg za duzo..bo poprostu kocha sie ta osobę..głupota jest szukanie partnera pod wzgledem wizualnym tylko i wyłacznie..owszem to jest wazne ale przeciez bardziej liczy sie to co jest w srodku!!! osoby kochajace sie po 50 latach widza w sobie piękno..ukryte..bo o to własnie chodzi..i teraz pytanie do facetóe...jaki wy macie na to poglad..jak reagujecie na to ze np wasza kobieta ciagle nazeka i probuje sie udoskonalic..osiagnac wyimaginowany ideał..i pytanie do babek..czy wy tez macie takie fobie..na punkcie swego wygladu..probujecie sie wiecznie doskonalic? aa i jeszcze np facet jeden powiedział ze woli super babeczke..ktora tryska energia jest zadowolona z siebie..usmiechnieta znająca swoja wartosc..a z paroma kg wiecej..niz kobiete ktora ciagle nazeka ..jest niezadowolona i probuje wiecznie cos poprwic bo ona nie wyglada za dobrze...a jest normalna,taka jak powinna byc i co najwazniejsze podoba sie facetowi...
Faceci Jakie macie na ten temat poglady??
Dziewczyny czy wy odwiecznie staracie sie sprostac lansowanym przez mass media ideałom??

ja od siebie powiem tylko tyle ze staram sie wygladac jak najlepiej...owszem nazekam na niedoskonałosci...mówie..jej jeszcze 5 kg mniej by sie przydało...robie cos w tym kierunku..np biegam cwicze mam diete ale byanjmniej nie na samych sałatkach..ale robie to dla siebie,dla wyglady i własniej satysfakcji..kazda z nas chce sie podobam Wam-facetom..mam 17 lat i wiem ze kiedys spotkam faceta dla ktorego będę IDEAŁEM!!!!

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a owszem, narzekam narzekam i jeszcze raz narzekam. Zmieniałabym w sobie wszystko, tylko z brzucha jestem zadowolona. A też nie leżę, wręcz przeciwnie. I każdy wyjechany km mniej na rowerze, kazdy km mniej przebiegnięty, kazda długość basenu mniej doprowadza mnie do szału, mam wrażenie że zaraz przybędzie mi 10 kg, ze to widac. A skad mi się to wzięło? NIE WIEM! Chociaż teraz chyba już mi mniej odbija. A prawda jest taka że każdy facet prędzej obejrzy się za chudą niż za laską "przy kości" (nie mówię tu juz o otyłości)

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hm..ale ruch w tym poscie:P inni sie nie wypowiadaja

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
oska fajna jestes dupa i cicho :P

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
" A prawda jest taka że każdy facet prędzej obejrzy się za chudą niż za laską "przy kości" (nie mówię tu juz o otyłości) "

zgadzam się z powyższym zdaniem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
mnie nic bardziej nie brzydzi od grubej baby bleeee nigdy nie bede umial tego zaakceptowac jak mozna doprowadzicswoje cialo do takiego stanu

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
racja..ale to tez nie musi byc jej wina ..moze to byc genetyka ale tak czy owak,szczuple maja lepiej:) ale pominmy moze "gruba" babe,tylko taka z odrobina tłuszcuku no wiecie taka dobrze odzywiona polska kobiete:P..bo ja np jak rozmawiałam ze kolegami..to wiekszosc z nich powiedziało ze woli jak dziewczyna ma troszeczke ciałka..

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
KŁAMIĄ!!!

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
zalezy co rozumiemy pod pojeciem 'troszke ciala'
bo jezeli to ma byc wystajacy brzuch ( plaski jest niepodniecajacy czyli mam rozumiec ze oponka jest sexi?) i cellulit na nogach to chyba podziekuje

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
wg nas "troszke cialka "tzn
duzy cycek
kawalek tylka (zeby nie byl plaski jak tacka)
brzuch plaski
kto sie zgadza niech wstawi +

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja tez narzekam ale nie chlopakowi heh chociaz wczoraj jak ogladalismy 'Super size me' to szla taka oblesnie gruba kobieta i powiedzialam "kurde doslownie jakbym widziala siebie" a on mi zaczal ******lic ze jestem szczupla ze mam przestac pieprzyc itd... no i moze ma racje ale.. no coz mam kompleksy...
z kolei jak jego kuzynka mu sie zwierza i uwaza ze jest za gruba to mi pozniej mowi ze ona powinna sie ruszac itd a nie siedziec w chacie to by przestala ******l.ic a mi tego nie powie to jest smieszne
i jak sie ubieralam i mialam brzuch odsloniety to mnie poglaskal i mowi "i ty mowisz ze jestes gruba... nic ci tu nie wystaje a agnieszka ma tu opone" ...
taka jest prawda ze nastolatkowie wola szczuple dziewczyny a tacy dojrzalsi mezczyzni bardziej kragle... nie wiem moze sie myle ale takie wrazenie odnosze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sanval.

Następny temat

Pomocy :(:(

WHEY premium