SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak szybko wybielic rozstepy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59430
witam serdecznie

jest jakis stosunkowo szybki sposob na wybielenie rozstepow?? nie chodzi mi tu o calkowita likwidacje bo wiadomo ze to niemozliwe ale chcialbym maksymalnie przyspieszyc proces jasnienia. ogolnie mam skore bardzo podatna na rozstepy i borykam sie z nimi juz od lat i generalnie zaobserwowalem ze w moim przypadku potrzeby jest czas okolo 1 roku aby czerwone rozstepy zmienily sie w biale kreseczki praktycznie niewodoczne, tylko pod konkretnym promieniem padania swiatla.

problem sie pojawil osttanio bo wyskoczyly mi male rostepy na przedramieniu, a z racji ze sa swierze to fatalnie to wyglada. chcialbym to jak najszybciej wybielic, zeby tak nie razilo. w sumie to chodzi mi o sam kolor bo ten rowek na skorze ktory powstaje w miejscu rozstepu mi nie przeszkadza... tylko kolor :(((

oczywiscie stosuje profilaktycznie rozne balsamy nawilzajace (balsam nawilzajacy avon 4...5 razy dziennie, ostatnio smaruje je mascia z mocznikiem, uzywam tez kremu na rozstepy z avonu) ale niewiele to pomaga mam sucha i podatna sorke i mimo ze staram sie aby caly czas byla nawilzona to rozstepy w miejszym lub wiekszym stopniu pojawiaja sie nadal :(((

zastanawiam sie czy solarium w jakims stopniu nie zabezpieczy skory ( zauwazylem ze w lecie kiedy jestem opalony i w jesieni kiedy opalenizna jeszcze sie utrzymuje nowe rozstepy praktycznie sie nie pojawiaja, "wysyp" zaczyna sie dopiero zima i jesienia)

sa jakies zabiegi kosmetyczne wybielajace rozstepy?? (laser?) poradzcie prosze co z tym zrobic. dodam ze mieszkam w krakowie wiec jak byscie miali jakies info gdzie w krakowie mogli by wykonac taki rozjasniajacy zabieg to bede bardzo wdzieczny.

z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2336
ten zielony?? ziaji??
krem bardzo dobry ale jego działanie jest zdecydowanie zapobiegawcze, niż kuracyjne, no bo niby w jaki sposób oliwa z oliwek może zmniejszyć rozstęp???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
https://www.sfd.pl/Rozstępy-przydatne_informacje-t141246.html 
1

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
odstaw koks.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
nie wiem czy jest gdzie w tamtych linkach ale tu masz chyba najlepszy sposb
https://www.sfd.pl/Wygrałem_z_rozstępami..._za_5zł!_+_Małe_FAQ_str.28-t131700.html 

Hulkowiec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59430
przegladalem ten podwieszony post o rozstepach, ale nie znalazlem w nim jak w miare szybko wybielic rozstepy, poza postem holdera o masci za 5 zl ktora stosuje o ktora dziala ale bardzo powoli, a mi zalezy na nieco szybszym efekcie niz pol roku...

koksow nie biore juz kawal czasu (ponad 2 lata), nawet zadnych wyszukanych supli nie stosuje, poprostu dobrze reaguje na dopracowana diete wspomagana bialkiem serwatkowym, pozatym chyba nie musze tlumaczyc ze jak ktos ma podatna skora to nawet niewielki przyrost spowoduje pojawienie sie rozstepow

co myslicie o solarium? napewno opalenizna zamaskuje nieco te rozstepy....
macie jakis inne pomysly ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
krem z mocznika, idz do dermatologa i niech ci pzrepisze masc z mocznika dziala na 100%, zreszta na forum mozesz znalezc wypowiedzi na temat tej masci koszt okolo 10 zl. nie likwiduje ich calkowicie bo jak juz sie zrobily to do grobu.. ale mozna je ladnie wybielic , no i podstawa to codzienny masarzyk!! powodzonka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
oj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ten krem z mocznika to faktycznie wiele osób stosuje i sobie chwali rozstępy to zmiany w tkance i nie bardzo są sposoby na ich całkowite pozbycie się.Masaż jak najbardziejA solarium to nic nie da,bo one nadal będą widoczne.
Poleca się uzupełnić dietę minerałami np.cynk i krzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
gdy sie oplaisz to roztepy sa jeszcze bardziej widoczne<w moim odczuciu>
bo te sie nie opalaja i sa biale co na ciemnej skorze rzuca sie bardziej w oczy...
tak wiele osob sobie mocznik chwali <wiele takze w dziale doping>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59430
dzieki za podpowiedzi, ale po koleji...

masc z mocznika mialem juz dawno chyba nawet zaraz jak holder napisal swoj post (sfd sledze juz od dawna) faktycznie masc jest rewelacyjna, po rozstepach z tamtego okresu zostaly mi tylko biale kreseczki widoczne tylko jak swiatlo pada na nie od odpowiednim katem, w innym razie sa calkowicie niewidoczne, jedyna wada tej masci to taka ze dziala z dlugim okresie czasu... o ile dobrze pamietam do dobra 3...4 miesiace minely zanim zaczely blednac tamte roztepy, a ja potrzebuje metode na wybielenie jak najszybciej najlepiej ( najlepiej nie dluzej jak miesiac) a tu mocznik napewno nie zadziala...

pozatym jak pisalem wczesniej w na obecna chwile smaruje sie wlasnie ta mascia ale o nieco innym skladzie rowniez z postu holdera (sklad jest gdzies ok 35 strony) sa tam witaminy i chyba gliceryna

regularnie suplementuje tran zawierajacy witamine a i d, wczesniej bralem cynk 5 mg, teraz kupielm sobie zincas forte 50 mg oraz beta karoten i capivit a + e, do tego omega 6 i mineraly.. tak mniej wiecej wyglada moja codzienna suplementacja wiec mysle ze o skora 'od srodka' dbam dobrze..

a odnosnie solarium to chcialbym sie mimo wszystko przejsc zrobic sobie podklad przed sezonem :D hehee bede wdzieczny za kilka przydatnych informacji... mianowicie: nie chcial bym zbytnio opalic sobie twarzy w zwiazku z czym wypadao by posmarowac ja jakims kremem z wysokim filtrem.. czy moze byc np krem nivea?? czy idac 1 raz na 3..5 minut musze smarowac cialo olejkiem czy mozna sie opalac bez smarowania?

jeszcze raz dzieki za pomoc, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Zeby nie opalic za bardzo twarzy mozesz zmniejszyc opalania na buzie albo calkiem wylaczyc jak stwierdzisz ze juz starczy.
Chyba nie musisz smarowac ciala olejkiem przed opalaniem, wazne zebys po solarium ladnie nawilzyl skore np nivea soft, czy co tam masz :)
2

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

srodstopie!

Następny temat

Strzykanie w kręgosłupie

WHEY premium