SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak szybko schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam taki problem prosze o konkretną i wyczerpującą odpowiedź plisss!!!
mam 20 lat 180cm wzrostu i waze 79kg pewnie niektórzy uważają że to ok ale dla mnie to stanowczo za dużo...zawsze byłem chudy, poszedłem na siłownie ćwiczyłem pół roku zrbiłem dwie kuracje kreatyna+D-ribose nabrałem mięśni ale i tłuszczu:( potem przestałem ćwiczyć (matuta, studia itd)...teraz sporo gram w kosza (od 2 do 4 razy w tygodni po 1,5-2godz) jednak to nie sprawia że chudne...prosze o pomoc jakie areoby dożucić, pilnie jakiś spalacz i dietka...musze zejść do jakiś 70kg bo jak na rozgrywającego to wolno się ruszam więc plisss pomózcie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
walkman niejedzenie kolacji to klasyczny błąd "pań domu",hihi,sorry,ale po co nie jeść jeśli można jeść i chudnąć?:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dizeki a jakiś spalacz?? karnityna czy cos...musze czyms to przyspieszyc by byly szybsze efekty i zebym mial motywacje...rozumiem ze dietqa standard lub beztluszczowa i trening areobowy gdzies jest na forum??/ a czy zamias areobow moze byc trening na wyskok np. super dank?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dizeki a jakiś spalacz?? karnityna czy cos...musze czyms to przyspieszyc by byly szybsze efekty i zebym mial motywacje...rozumiem ze dietqa standard lub beztluszczowa i trening areobowy gdzies jest na forum??/ a czy zamias areobow moze byc trening na wyskok np. super dank? plisss pomoz przyznam chetnie sog'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta albo tluszczowa(ckd) albo standartowa,l-k nie polecam ,zalezy ile cchesz dac za ten splacz(ale na poczatku jest nie potrzebny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
jeśli ci chodzi o l- karnityne to se daj spokój Trening aerobowy czyli biegi, rower,itp, o umiarkowanej intensywności 60 - 70% HRmax(tętna maxymalnego)

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
lepiej zwykły aerobowy a z supli to termogeniczne najlepiej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem nie orientuje sie w cenach ale nie wiecej raczej jak 100zl ...no tak to rening areobowy mam jak gram w kosza i chodze na treningi a trening wyskoku tez pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
nie wiem jak wygląda dokładnie trening wyskoku, wiadomo że lepiej jak jest bo się coś tam ruszasz ale nie traktuj go jako typowy trening aerobowy. Wsumie to dobrze jest połączyć zwykłe aeroby z HIIT-em HIITa pod koniec zwykłych aerobów. Lub mieszać 1 jeden dzień zwykłe w następny HIIT następny zwykły z HITTem itd. oczywiśnie nie codziennie te aeroby w takim wykonaniu a jak chcesz coś więcej to użyj wyszukiwarki!! wpisz aeroby, hiit i na pewno sporo na ten temat znajdziesz.

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
termogeniczne?? a co dokładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
wejdź do działu suplementy i POSZUKAJ ok? znajdziesz odpowiedź na pewno...

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

skok masy

WHEY premium