SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak sobie radzić z łojotokiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
przez jakieś 3 miechy smarowałem twarz isotrexinem ale bez wiekszych rewelacji. wtej chwil nie myje wogule twarzy wodą tylko żelem o nazwie fizjożel .jest dobry ale co dalej robić jak to g**** wyleczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
head&shoulders mi pomógł, nie mam łupieżu tylko łojotokowe zapalenie skóry, przy nosie też, mam dobry krem na twarz moge polecic jak ktos chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ty masz lojotok na twarzy a ja na glowie, mam taki sakrucki lupiez ze sie go nie da pozbyc, lojotokowe zapalenie skory czy jakos tam, wiadomo oczywiscie ze nie majacy o tym pojecia ludzie mowiom ze sie nie myje i mam z brudu lupiez, a to jest choroba, nie wiem co ci moze pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
no szkoda a próbowałeś może nizoralu .top powarznie działa.jak nie to spróbój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6111
Mialem kiedys lojotok ,ale zniknal szybko
Lekarz dermatolog kazal zrobic tak :)
Siemie lnu przegotowac poczekac pozniej nalozyc na twarz jakas husteczka tak zeby zrobic maseczke poiczekac z 30 minut az sie zrobi taka skorubka ale trzeba gesto przegotowac siemie :)
Pozniej szwamka to wszystko zetrzec porzadnie zmyc woda, spirytusem odkazic i specjalne mleczko takie male w aptece nazwy juz nie pamietam / to wszystko na twarz ;] 2 tyg i juz zniklo wszystko przynajmiej u mnie zadzialalo moze najlepiej twarz niw wygladala w 2 1 dniach ,ale pozniej juz lojotoku i zchodzenia skory nie bylo :)

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 796
Mam 2 pytania odnośnie łojotoku. Czy można myć głowę szarym mydłem, oraz czy można chodzić na basen/saune
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
Tran jest dobry na łojotok.

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 796
ok, ale czy moge chodzić na basen/saune i czy mozna myc głowę szarym mydłem, ponoć dobre jest na takie przypadłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam cos takiego scinam sie na lyso zawsze tj na 1 mm maszynka zwykla philipsa ,glowe tez czesto myje, max raz w ty.g szamponem jonhson baby :) ,i czasem mam jakies biala kawalki na glowie ale to chyba nie lupiez bo stosowalem nizoral i to samo jest, no i skora glowy jest tez czyms pokryta np jak przejade palcami to na paznokciach zostaje jak by to nazwac loj :) ale niewiem czym to jest spowodowane, jak mozna sie tego pozbyc lub jakim szaponem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
schranz - no ja mam tak samo, wydaje mi sie ze jakby na lyso sie calkiem sciac, na glace to mozna by to jakims nozem zdrapac albo cos
i wypolerowac tak az zniknie calkiem, moze sie juz nie pojawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
na łupiez dobry jest nizoral polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ale to chyba nie lupiez wlasnie,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak odnowić cere po chorobie.........<""""">

Następny temat

Gino czy węzły chłonne?

WHEY premium