SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak sie pozbyc syfow z twarzy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ten problem od szczeniaka , teraz juz jestem dorosly ale cialge mam wypryski na twarzy , chodzilem do dermatologa ,urzywalem maseczek ,ziół itp.
obecnie wybrałęm solarium ale mi sie twarz niszczy poradcie prosze konkretne odpowiedzi na maila

and the future is coming
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jep juz 2 post ktory nie ja wyslalem
ktos sie podemnie podszywa
****a ***ana mac


and the future is coming
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosilbym zeby jakis moderator usunal tego posta


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Przeczytaj moj artykol na odzywianiu o przyszczch i drożdzach tytuł to Lekarstwo na pryszcze (naturalne i zdrowe) nie dodałem tanie....

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Słuchaj, ja teżmialam ten sam problem, jakieś 7 lat temu, poszłam do dermatologa i wszystko mi zniknęl. Pech chciał, ze jakies 3 miesiące temy cholerstwo pojawiło sie na nowo(po tylu latach!!!) Wiec od razu poleciałam do dermatologa. Dostałam antybiotyki w tabletkach(stwierdzono u mnie trądzik młodzieńczy) i smarowidlo na twarz. No i dieta: nie wolno jeść: żółtego sera, papryki pod żadna postacia, warzyw, ktore zawieraja substancje zapachowe(np. kalafior, ale np. można go jeść gotowanego i wtedy bedzie O.K). Poza tym zadnych słodyczy, a w szczegolności czekolady. Trzeba jeść dużo marchewki, bo podobno beta karoten jest świetny na cerę. Co do higieny twarzy to polecam ci mydełko, które nazywa sie Acne Aid i jest dostępne w aptece bez recepty. Wszystko inne co dostałam było na recepte(np. żel o nazwie Isotrexin i tabletki) Ale to działa, po miesiącu wszystko mi zniknęło!!!! Naprawde, nie żartuje. Idżdo dermatologa jeszcze raz i nie upadaj na duchu :) Powodzenia!!!

Asia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh thx ze wyciagnales tego posta , ale jak wyzej pisze to nieja go napisalem tylko koles z sieci ktorty dorwal moje haslo na sfd
z problemami o syfach jest post troche wyzej


and the future is coming
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta na siłę dla 18-latka?

Następny temat

przepis na napuj izotoniczny???????

WHEY premium