SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

jak się odblokować po testosteronie

Wysłana -
Witam mam 27 lat miałem pierwszy cykl w życiu 8 tygodni krótkiego teścia co 2 dzień i 6 tygodni winstrol w tabletkach czy winstrol w tabletkach ma wpływ ?/

ogólnie na odblok mam HCG 5000 j clomid 10 tabletek i tamoxifen 30 tabletek

ostatni strzał zrobiłem 2 dni temu wiec dzis wbiłem 1000 j HCG podskornie i tak mam zrobić co drugi dzien az skoncze hcg potem clomidi potem tamox ??

Spieszy mi sie bo mam za 12 dni jade zagranicie i niewiem czy mozna to jakoś przyspieszyć czy moge wziąc do walizki clomid i tamoX lece do Turcji na wakacje

Pilnie dajcie odpowiedz a nie sto pytań do ankiety itp potrzebuje logicznej informacji

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
regulamin działu jest dla każdego taki sam-ankieta obowiazkowa
Wysłana -
jeny ile razy juz wypelnialem ankiete w innych tematach ile mozna
Wysłana -
nie oczywiście masz rację,kazdy teraz bedzie szukał twojego ostatniego tematu z ankieta potem się cofał do tego tematu.Jak bys założył temat jak potrzeba w pare min miał bys odpowiedzi na wszystkie pytania.Nie robimy wyjatków dla nikogo i każdy jest traktowany tutaj tak samo bez wzgledu czy jest na forum jeden dzień czy 10 lat
Wysłana -
gdzie ta ankieta ?? ale to jest beznadziejne
Wysłana -
1.WIEK: 27
2.WAGA: 88
3.WZROST: 175
4.WYMIARY:
-Biceps: 43
-Klata: 118
-Udo:
-Talia: 83
5.STAZ NA SILOWNI: 5
6.CEL SUPLEMENTACJI:
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): normalna
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 135
-Przysiad: 150
-Mc: 160
12. Czy masz dietę?
Wysłana -
testa już skończyłeś,a wino jak szło?
Wysłana -
dlaczego ta ankieta taka skrócona?
Wysłana -
test skonczylem 2 dni temu wino tabletki 3 razy dziennie potem brałem 4/5 tabletek wina dzis walnołem hcg 1000j
Wysłana -
no chyba nie potrzebujecie mojej diety do odbloku no ludzie bez przesady mam 5000 j hcg 10 tab clomid i 30 tabletek tamox
Wysłana -
czyli wino juz też skończyłeś??
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź