SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnąć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 165 cm wzrostu i ważę 58 kg, jednak chciałabym troszkę szchudnąć...chodzę na aerobik 4 razy w tygodniu (po 1 h) i 3 razy w tygodniu biegam po 6 km, ale zarówno moja waga jak i obwody stoją w miejscu...co mogę więcej robić?...czy pomoże mi gym fitness?

Monia:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Zajrzyj więc jeszcze (najlepiej razem z nią) do posta "Najciekawsze artykuły działu fitness" - jest podwieszony na górze.

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
pomoze ci dobra dieta- dzial odzywianie

pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie, gym fitnes w tym wypadku nie pomoze. Podstawowa rzecza przy redukcji masy ciala jest dieta, ciwczenia sa wspaniale i nieodzowne ale podstawa musi byc poprawna dieta. Postaraj sie ograniczyc weglowodany, spozywac je glownie rano, ograniczyc tluszcze i starac sie spozywac zarowno ww jak i tluszcze te wartosciowe tj. weglowodany nie proste i prztworzone tylko te ktore reguluja gospodarke cukrowa organizmu (ciemny ryz,platki owsiane ip.) a z tluszczy wibieraj np. tluste ryby,oliwe z oliwek,orzechy.W zamian jedz wiecej bialka. Nie obnizaj jednak liczby kalori drastycznie gdyz organizm przyjmie postac obronna i zacznie spalac miesnie a dopiero na koncu wykorzysta tluszcz jako material zapasowy. Efektem tego bedzie to ze Twoja waga stac bedzie w miejscu a Ty bedziesz sie czuc oslabiona,apatczna i przestaniesz palac checia do zycia. umiejetna dieta niskokaloryczna w polaczeniu z taka iloscia cwiczen o jakiej wspomnialas NA PEWNO przniesie efekty ktore sa tylko kwestia czasu . Głowa do góry !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
boze dziewczyno czego ty od siebie chcesz??? trenuj dla przyjemnosci i samo zejdzie chyba ze jestes maniaczka...

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
:) fajna rada, ale co prawda to prawda , odchudzaja sie jedynie dziewczyny ktore wygladaja wspaniale a te ktore by tego potrzebowaly brna w nadwage :(

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziękuje za rady.....może i w tym jest trochę racji, ale takie są kobiety - ciagle im mało....a mi niezupełnie nie chodzi tylko o to, żeby być szczupłą, ale ładnie zbudowanaą...a z gym fitnessem dałam sobie już spokój, bo jesetm na niego za młoda (trzeba miec skonczone 20 lat, bo inaczej ponoc szkodzi na mięsień sercowy)

Monia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tak trzymac Niuniaa, oby wiecej takich kobiet jak Ty ! No i dobrze ze dalas sobie spokoj z gym fitness, na serduszko by Ci co prawda nie zaszkodzil ale na tluszczyk takze wiele nie poradzil. Zobaczysz, jak udoskonalisz diete do lata bedzie zaskoczona z efektow !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie, że by zaszkodził...bo zadzwoniłam, żeby się czegoś dowiedzieć, a babka powiedziała, że mi by i tak nie sprzedali, bo 18 lat to za mało i by mi zaszkodził...

Monia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Szkoda ze nie drazylas tematu, pewnie sami za bardzo nie mieliby argumentow, pozatym sprzeta tego typu coraz czasciej mozna kupic w hipermarketach juz po 35 zl :) Tam o wiek nie pytaja a urzadzenia sa jeszcze gorszego sortu ! ! !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niuniaa on ma świeta racje odpowiednia dieta z cwiczeniami dziala cuda tylko ze tlucz sie spala po 2 godzonach treningu wiec co do tego earobiku to tak nie zabardzo.
Przede wszystkim jedz dopiero 2-3 godziny po treningu (to pomaga). :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh:) zakochaj się to z miejsca odchudza
a tak serio, to basen działa rewelacyjnie.Zawsze jak potrzebuje zrucić parę kilo przed spektaklem to chodze tak z siedem dni pod rząd na basen i autentycznie obwody spadają niesamowicie-więc wyobrażam sobie, ze jeśli ktoś pływałby regularnie, to efekty miałby jeszcze lepsze

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak apetytu

Następny temat

Szybkie,smaczne i kaloryczne danie w 10 min.

WHEY premium