SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przytyc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 17 lat, 182 cm wzrostu i jestem "koscisty" Chcial bym sie dowiedziec w jaki sposob moge przytyc. Nie chodzi mi wylacznie o tkanke miesniowa ale oto zebym nie wygladal jak "patyk". Troche tluszczyku by mi sie przydalo. Jem jak kazdy przecietny czlowiek w moim wieku. Dodam jeszcze ze duzo gram w koszykowke, chodze na basen, czasem pokopie pilke.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci tak: jeśli jesteś bardzo aktywny musisz sporzywać naprawdę dużo węglowodanów żeby mieć siłę. Chcąc przytyć musisz ich jeść jeszcze więcej więc w Twojej diecie nie może zabraknąć cukru, ryżu, ziemniaków i owoców! Dodatkowo jedz dużo białka np ryby, soje, piersi kurczaka. Jesli nie przejmujesz się tłuszczem możesz jeść i karkówkę oraz jeść dużo na noc gwarantuje skok wagi. Oczywiście mocny trening na siłowni też Ci pomoże, ale staraj się jeść przynajmniej 5 posiłków i nie oszczesdzaj na jedzeniu.
Powodzenia!!!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
Tak jest dieta przedewszystki.... !!

... I cały misterny plan w ****u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408 wstep by KAIN
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 FAQ by Si2uiel

i cos o masie:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176 by norton

to jest dla ludzi trenujacych na silce, Tobie powinno wystarczyc 1.5g B i 5-6g WW na kg masy ciala, co i jak jesc masz w postach, jak cos niejasne - pytaj

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 767
edisni jezeli chcesz przytyc to najwazniejsza jest dieta!! jedz sobie tak 6 posilkow dziennie zaiwerajacych duzo bialka noi oczywiscie przydalo by ci sie zapisac gdzies na silownie bo bez tego trudno bedzie z przytyciem. Jedz duzo ryzu bo to jest podstawa na wieczor pij jogurt lub jedz banany i pij duzo wody!!! tak z 4 litry na dzien.
Jezeli moja odpowiedz ci pomogla kliknij na "nowy na forum"

-rosnij zdrowo-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbicie wagi

Następny temat

chce zrzucic 6 cm z brzucha do wakacji jak ???

WHEY premium