SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przezwycięzyc strach przed walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
a w takich klubach bokserskich np są hantle i sztangi też /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koledzy tłuką na okrągło o treningu pod okiem specjalisty a Ty nadal o hantlach i sztangach


Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-05-19 12:53:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Na co ci hantle i sztangi? Jeśli chcesz taki sprzęt idź na siłownie i po problemie.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
tak sie zapytałem bo zawsze hantle na rozgrzewke ale jakby nie było to trudno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
a jak cena klubu który obserwuje wynosi 72zł /mies to opłaca sie ? i czy trzeba miec w takich klubach swoje rękawice czy juz tam sa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
zajecia podobno 5 razy w tyg tylko nwm czy zakwasy nie przeszkadzały by w takim codziennych treningach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8300
Nikt nie wie jak zareaguje Twój organizm i czy będziesz miał zakwasy po treningu, bo nie wiemy nawet czy masz jakiekolwiek doświadczenie z uprawianiem sportu (choć po Twoich wpisach można wnioskować, że nie). Każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje. Musisz iść i to sprawdzić (zawsze możesz zacząć od trzech treningów w tygodniu: pn, śr, pt) i dopiero po jakimś czasie przejść na pięciodniowy cykl.
72 zł. przy pięciu treningach w tygodniu to na pewno nie jest wygórowana cena - u mnie w klubie są 4 treningi w tygodniu (2 razy w salce bokserskiej i 2 razy na macie), których koszt to 100 zł. miesięcznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
jest 72 jak sie uczy w szkole jakies a normalnie 90zł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
doswiadczenie ze sportem mam od wrzesnia 2016 treningi siłowe w domu wczesniej piłka nożna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy mogę zacząć ?

Następny temat

Poprawa szybkosci i siły ciosów

WHEY premium