SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przezwycięzyc strach przed walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś mi się w to nie chcę wierzyć, ale może i tak było. Generalnie nie obchodzi mnie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
filmik bym podesłał ale tu sie nieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owszem że się da na yt prywatny i dajesz linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847


filmik jak w worek ostatnio waliłem ma 140cm i 40 kg wagi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Brak gardy, brak pozycji bokserskiej, opuszczone ręce w trakcie uderzania. W zasadzie tych uderzeń sierpami nazwać nie można. Szczena wysunięta jak do nokautu.

Dodam, że nie czytałem reszty wątku - nie chciało mi się. Zgrubną analizę jednak przeprowadziłem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Karol3672


filmik jak w worek ostatnio waliłem ma 140cm i 40 kg wagi

Ten worek, to jakiś kiepski: ani razu ci nie oddał, nawet jak szedłeś na niego zupełnie się nie zasłaniając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Karol3672


filmik jak w worek ostatnio waliłem ma 140cm i 40 kg wagi


Bledy techniczne jak wypisali koledzy powyzej. Dodam od siebie. Wpadasz z ciosem, skaczesz i plywasz. Gdy wpadasz z ciosem jestes narazony na kontr atak. Poniewaz nie mozesz wtedy poruszac sie we wszystkich plaszczyznach. Jedyny ruch jaki mozesz wykonac to spowrotem do tylu. Gdy przeciwnik to wie, to po walce. Gdy skaczesz, twoje ciosy nie maja sily. Po za tym, gdy twoje stopy odrywaja sie od plaszczyzny, nie jestes stabilny.

Proponuje zapisac sie na trening i opanowac podstawy. Wtedy mozesz spokojnie na worku sam cwiczyc. Wrzuc wtedy video :]

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
a nie za nisko byly te ciosy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
No tak mniej więcej na barki. Ale to to pal sześć wobec innych błędów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
do dupy, ty masz tanczyc kolo tego worka a spięty jestes jakbys z kims walczyl
interesujesz sie boksem ? oglądasz boks ? jezeli tak, to odpowiedz sobie na pytanie czy tak wygląda boksowanie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy mogę zacząć ?

Następny temat

Poprawa szybkosci i siły ciosów

Wiecej