SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak pozbyc sie cyckow u faceta

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam 17 lat jestem dobrze zbudowany waga 105 kg mam dosyc dosyc szeroka klatke piersiowa dobrze zbudowane rece i nogi
cwicze teraz a6w jestem na 7 dniu i czuc jak tam wszystko pracuje tylko mam problem z piersiami od okolo misiaca pompuje pompeczki na wiele sposobw na krzeslach itp nie ukrywajac mam troche tluszczu lecz nie jestem jakas sposiona swinia mam pytanko jak sie pozbyc tych cyckow kiedy napisam klatke czuje miesnia wiec szkoda ich kryc pod tymi cyckami co nie ...;p cwicze tez hantelkami i od pewnego czasu zauwarzylem roznice ze prawy cycek ;p jest mniejszy od tego drugiego niewiem czemu oba na raz nie zmniejszyly sie tylko ten prawy a lewy jest jak u dziewczyny jest to poprostu dobijajace i prosze nie pisac rad typu biegaj badz rob aeroby bo juz przeszlo pol roku temu biegalem 9 msc schudlem ok 17 kg robilem to codziennie oprocz niedzieli minimum 5 km a czasami to nawet 10 i 15 prosze dajcie jakas rade jak sie tego pozbyc :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
105kg? A wzrost jaki? Jeśli podajesz takie informacje to nie jesteś dobrze zbudowany tylko masz nadwagę

Skoro mam Ci nie pisać o treningu aerobowym to jak chcesz spalić tłuszcz w okół mięśni klatki piersiowej ?

Może zrobimy w ten sposób, ja Ci poradzę co ja bym zrobił w takim przypadku i 90% tego forum, a Ty zrobisz jak chcesz.

Po pierwsze zatroszcz się o dostęp do siłowni o większej ilości sprzętu, może być to profesjonalne studio ciężarów, może być siłownia w piwnicy u kumpla. Bo samymi hantelkami ciężko będzie Ci coś zdziałać, (chociaż jeśli masz pojęcie o treningu domatora to zwracam honory).

Kolejnym etapem będzie dobranie odpowiedniego treningu aerobowego, czyli wszelkiego rodzaju bieżnie/rowerki/schody/HIIT itd Trening aerobowy jest niezbędny przy redukcji tkanki tłusczowej. Bez niego ani rusz.

Dieta - jeśli biegałeś i nie widziałeś efektów to widocznie źle jadłeś, bo wszystko zaczyna się właśnie tutaj... od diety ;) To ona decyduje o Twoim wyglądzie i bez względu na to ile zrobisz brzuszków czy pompek - to nie zapewni Ci sukcesu ;)

** dodatkiem diety może być suplementacja, która wspomoże Ci spalać zbędny tłuszcz

Tyle ode mnie - Ty wybierasz jak chcesz wyglądać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej