SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak poprawic naturalnie potencje????????????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
czyli mozna powiedziec ze mniej wiecej ten sam przedzial cenowy w duzym uproszczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Panowie prosilem aby pozostac przy produktach sponsora dzialu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Okey, ale trochę mi się nie podoba taka cenzura na forum. Nie było napisane, że możemy pisać jedynie o produktach sponsora działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tu chodzi bardziej o przyzwoitosc - ktos placi za to miejsce dyskusji a za 'plecami' poleca sie inne firmy

ale sadze ze rozumiesz doskonale
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129
Używam od paru miesięcy żelu dr. Penigreat i nie widzę innych skutków niż tylko te pozytywne. Polecam, naturalny, bezpieczny preparat, który faktycznie pomaga żeby być w stu procentowej formie podczas baraszkowania. Jest moc, jest siła, i też cały czas seksu się wydłuzył co dla mojej kobiety jest mega ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
u mnie to stres przyniósł największe spustoszenie jeśli chodzi o problemy z erekcją, przez to, że problemy się pojawiły to i ja miałem mniejsza ochotę na jakieś uniesienia bo ciągle myślałem, że się nie uda i znowu moja partnerka będzie uważała że ją zdradzam, a tak nie było. Po prostu przez jakiś czas Nam nie wychodził seks, ale nie chciałem jej stracić dlatego szukałem pomocy i natrafiłem w aptece na maxon który pomógł mi odbudować na nowo relacje w łóżku z partnerką, to dla mnie największa radość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7
Hej, ja zamówiłem sobie pierwszą dawkę Vigrogran. Ktoś z was korzystał i podzieli się swoimi przemyśleniami? Czytałem o nim tutaj: http://na-potencje.net.pl/jak-wzmocnic-erekcje/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
a co to za produkt, jaki ma skład i jaką substancję czynną, według mnie to bardzo ważne, ja zdecydowałem się na maxon active ze względu na syldenafil w składzie, to ta sama substancją co w viagrze, ale maxon jest łatwiej dostępny bo nie trzeba na niego mieć recepty, więc szybko można go kupić w aptece.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie opalic przy bialej skorze i piegach?????????????????????

Następny temat

do p.ambro. (kretka+glutka)pilne!!!

WHEY premium