SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak poprawic naturalnie potencje????????????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
jak poprawic naturalnie potencje????????????bez zabvurzen ustroju

kolagen

kolagen

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4
Cześć Wam,

Zacznę swoją przygodę z sfd.pl od grubej rury... a mianowicie, błędy młodości sprawiły, że mimo młodego wieku (mam 37 lat) borykam się z problemami z erekcją... niestety. Chciałbym Was zapytać – czy istnieją jakieś rozwiązania, co do których efektywności nie ma żadnych wątpliwości?

Przeczytałem mnóstwo publikacji na ten temat... sięgałem po środki z apteki (te bez recepty) i nic... czy ktoś z Was może próbował ćwiczeń? Tutaj - http://meskaenergia.pl/jak-poprawic-erekcje/ - piszą o maksymalnym dotlenieniu członka, ale dla mnie to magia. Nie bardzo wiem co działa, a liczba treści (niektórych – wzajemnie się wykluczających) jest tak duża, że już sam nie wiem?

Do lekarza mi jakoś nie po drodze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Możesz spróbować tribulusa na przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potencje? hmmmmm zmien kobiete albo wprowadz jakies innowacje....
ewentualnie przestan brac koksy

hrhr ihaaaaaa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
sprobuj żeń-szeń .. lub herbatke z rośliny Liriosma ovata

a najepiej to skontaktuj sie z lekarzem.

... And Justice for All ...
---------------------------
"Aktualności" - Dział ten nazywam od 20.2.03 pustynią SFD
Pozdrowienia dla Findera waleczne serce
_________________________________
http://www.K**.glt.pl <--- czek dis aut

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2003-06-08 14:41:42
1

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Naturalnie najwyraźniej sprzyja potencji regularny wysiłek fizyczny (szczególnie siłowy). Ponadto odpowiednia dieta:
Jak się okazuje, u panów prowadzących dość aktywne życie erotyczne dochodzi do utraty ważnych składników w organizmie, które skrupulatnie wypada uzupełniać by sprostać dalszym wyzwaniom. Aby właściwie zadbać o kondycję narządów płciowych, nalezy przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiednią ilość cynku i selenu w diecie. Pierwszy ze składników w znacznych ilościach gromadzony jest w męskich gruczołach płciowych (ponad połowa całej zawartości w organizmie!) i w dużym stopniu decyduje o ich wydolności. Do wyraźnych strat selenu dochodzi podczas wytrysku nasienia, dlatego co niektórzy muszą skrupulatnie uważać by się nie nabawić poważnego deficytu tego składnika.
Cynk występuje w dużej ilości w gruczole krokowym i bierze udział w syntezie hormonu testosteronu, który jak wiemy silnie wpływa na popęd płciowy. (Polecam szczególnie ZMA). Najbogatszym źródłem cynku w diecie są owoce morza, dlatego uwaga panie które chcą spędzić z facetem czarującą noc, powinny na kolacje przyrządzić smaczne danie z ostryg, krewetek czy homarów, ale równie skuteczna okazać się może potrawa z łososia czy sandacza.
Mężczyźni aktywni seksualnie powinni zwrócić szczególna uwagę na białko w diecie, które dostarcza jeden z najważniejszych aminokwasów &#8211; argininę &#8211; stanowiący ponad 80% białka płynu nasiennego (Tutaj polecam szczególnie na wieczór koktajl WHEY ISOLATE 95). Ważnymi składnikami zarówno w diecie mężczyzn jak i kobiet są: mangan &#8211; ułatwiający w mózgu produkcję neuroprzekaźnika dopaminy, beta-karoten &#8211; warunkujący prawidłową syntezę hormonów płciowych oraz witamina E &#8211; nie bez znaczenia określana witamina płodności. Przy okazji warto zadbać również o dowóz witaminy C oraz witamin grupy B.
Oprócz tradycyjnych potraw zwróćmy uwagę na przyprawy i niektóre zioła, które posiadają udokumentowane właściwości erotyzujące, jak: gałka muszkatołowa, imbir, gorczyca, kurkuma czy dziurawiec. Zawierają one substancje delikatnie drażniące, które nasilają ukrwienie w obrębie narządów płciowych. W niektórych zaś herbatkach, nalewkach czy napojach, gdzie składnikami są guarana, żen-szeń, kulczyba, iboga, lapacho, damiana, znaleźć możemy związki pobudzające układ przywspółczulny w rdzeniu kręgowym odpowiedzialny za prawidłowe odruchy płciowe.

Zatem co niektórzy panowie czas zadabać o siebie


szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli ogolnie mowiac ZMA(cynk) i TT chyba tez moga byc ?!

hrhr ihaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Darku dostales mojego maila?:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
tak... bo zwiekszaja poziom testosteronu

... And Justice for All ...
---------------------------
"Aktualności" - Dział ten nazywam od 20.2.03 pustynią SFD
Pozdrowienia dla Findera waleczne serce
_________________________________
http://www.K**.glt.pl <--- czek dis aut

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Borsuk, tak pamietam o Tobie, we wtorek rano powinienem Ci to przesłać

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
ok, looz:>dzieki


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja też polecam TT i ZMA, a nieco starszym, lub tym, co mają problemy z potencją po koksie, dodatkowo Sojavit i Likopen. Współcześnie uważa się, że pomidor, stosowany w tradycji ludowej, jako afrodyzjak i z tego powodu nazywany "jabłkiem miłości", zawdzięcza swoją aktywność właśnie likopenowi.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie opalic przy bialej skorze i piegach?????????????????????

Następny temat

do p.ambro. (kretka+glutka)pilne!!!

WHEY premium