SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak nauczyc sie bić

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
cze. Chcialbym prosic was o rady jak trenowac boks lub cos innego w domu.
Do najblizszego klubu mam 18km wiec nie moge tam sie zapisac. Trenuje na siłowni od kilku miesiecy. Chodzi o to zeby czuc sie pewniej na ulicy pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
mozesz mozesz sie zpaisac ludzie dalej jezdza i daja rade

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
dzieki za rade ale nie mam zabardzo czym tam dojechac. moze mi cos doradzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ze samemu wiele sie nie nauczysz. kiedys przez 2 miesiace jakos przed pojsciem do klubu bawilem sie w walke z cieniem i co? zle nawyki mam nadal a trenuje poltora roku

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4267
Zbierz jakis chlopaczkow, kupcie 2 pary rekawic i sparujcie sobie. Najlepsze rozwiazanie w twoim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
tubart nie sadze

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
ja też żałuje, że w moim mieście nie ma ani boksu (jego chyba nawet w województwie nie ma, jest muay-thai ale drogo), ani zapasów (są w województwie ale daleko)-trenowałem Judo kilka lat ale mimo wszystko oddałbym wiele bym mógł mieć możliwość trenowania dwóch pierwszych pozycji ;(.....ja boksowanie zastępuje sobie walką z cieniem, sparingami z kolegami (kumpel trenuje MMA i zawsze skoryguje to co robie źle), jak jest czasem możliwość to worek bokserski, a poza tym to przedewszystkim praca nad kondycją, siłą i innymi cechami motorycznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
mistrzu
http://********/kbopole

o to ci chodzi ze tajski? bo jak nie to masz w Opolu kb, co szkodzi uderzyc do klubu i zobaczyc, mzoe sie wkrecisz

chyba ze tam trenuje ten twoj kumpel od mma bo tam jest bjj i kb-ale na twoim miejscu bym chodzil i na to i na to

Zmieniony przez - MKD w dniu 2007-07-09 16:44:30

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
ja wiem wiem KB był w Opolu, teraz Lutadores Opole poszli bardziej w kierunku MMA i z tego co wiem (kolega z którym właśnie sparuje mi mówił) normalnego KB tam nie ma, trenują przekrojowo :(, a ja chciałbym samą uderzanke poćwiczyć w dobrym klubie w chwytach jakieś doświadczenie pozostało :), ehhhhhhh byłbym w raju gdyby w moim mieście była sekcja i boksu i zapasów (przecież to właściwie jedne z najstarszych znanych sportów, poza tym nasi reprezentanci mają sukcesy, nie trzeba wielkiego nakładu finansowego i wogóle, a w Opolu ani jednej sekcji :( )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wlasnie patrzylem ze o zadnej nie wiadomo

ale wiesz jak mowia-lepszy rydz niz nic

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który??

Następny temat

sila ciosu

WHEY premium