SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak lepiej {odnosnie cyklu}

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Witajcie.Mam pytanie jak lepiej wziasc metanabol 1-2-3-2-1 czy w takim cyklu 2-3-4-3-2 ? Prosze o porady i uwagi.Ps:to bedzie moj drugi cykl ,pierwszy byl z wina {14 amp} i deki {5 amp} ...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem 3456543 wiec nie jestes jeszcze rekordzista i najciekawsze ze nic nie odczułem jesli chodzi o skutki uboczne kto wie moze kiedys cos odczuje)

miszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
2-3-4-3-2 będzie spoko. Najlepiej dołączyć trochę testo, świetnie współpracuje z metanabolem.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Dzieki za odpowiedzi.Czy wino dobrze dziala z metanabolem, do cyklu 2-3-4-3-2 dodalbym wino -po dwa strzaly {pon,czwartek} w kazdym tygodniu.CO O TYM SADZICIE?? PS: prosze poprawcie mnie jesli sie myle { pytam kolejny raz ,wiem ale chce miec pewnosc} - 1.clomid {tylko ile dni go brac 10czy14?} wezme w pierwszym dniu po cyklu razem z kreatyna{multipower}
2.Nolvadex wezme jak zacznie bolec swedziec ...? ...POZDRAWIAM...



Zmieniony przez - Q w dniu 2002-02-23 12:41:59

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Raczej wino+metanabol to niezbyt dobry pomysł, obydwa leki są raczej anaboliczne niż androgenne. Lepiej łączyć anabolik
z androgenem. U mnie po winie+meta wystąpiło solidne (przejściowe) nadciśnienie.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Pamietaj ze winstrolu trzeba ładować dużo aby coś poczuć.2-3 opakowania to bedzie mało.Musisz wziąć conajmniej cztery lub więcej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
jaki srodek Polecacie i ile {propionat,omo..?} ...POZDRAWIAM... i dzieki za odpowiedzi...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RUSKIE TESTOSTERONY

Następny temat

P R O S Z E O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !

WHEY premium