SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dlugo ciagnac mase??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
takie pytanko, pakerki kochane(: jak dlugo robic mase i kiedy zaczac zezbe? program mam rozpisany na 9, czy 12 tygodni, ale tak mi sie wydaje ze to malo! mysle ze przez ten czas nie urosne az tak, zeby sie "rzezbic", chociaz przyrosty mam spoko...noe nie wiem, jesli ktos jest zorientowany ile powinien trwac pierwszy cykl masowy to bardzo prosze o odpowiedz!

-=TWIST AGAIN=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Pakerku drogi ,a ile już ćwiczysz? ;)
Bo jesli mniej niż 3-4 lata to daj sobie spokój z rzeźbą ,poprostu nie będziesz miał za bardzo co rzeźbić :)

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
3 - 4 lata?!?!?!? raczej 3 miesiace, no 4 :)
pewnie masz racje z tym ze nie mam jeszcze w czym, pochwale sie jednak ze mam niezle przyrosty, ale to norma na poczatku:)
z ta rzezba to chodzi mi raczej o gubienie tluszczyku, bo trening zaczynalem z...brzuszkiem i mialem nadzieje ze po kilku miechach masy, go zgubie w rzezbie! a tu taki klops: 3 - 4 lata!! jezooo!! nie wiem... moze na ten brzuszek to ja jakies kardio zrobic, basen, czy bieganie...??
HELP MI PLIS!:)

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Wlasnie:> Nie startujesz w zawodach (na razie) wiec nie musisz miec az takich ostrych rozpisek, masuj sie az bedziesz sie bal juz swoich rozmiarow, wtedy przyjdzie czas na rzezbe:)

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Rzeźbę zacznij wtedy, kiedy będziesz już taki duży jak chcesz, albo jeżeli będziesz miał zastój (na razie to ci chybanie grozi) wo możesz parę tygodni porzeźbić.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko latwiej sie nabiera masy miesniowej jezeli jest sie szczuplym (czyt: nie posiada sie zbednego tluszczu - ktory jest dodatkowym obciazeniem dla organizmu no i podobno przy duzej zawartosci tkanki tluszczowej jest nizszy poziom testosteronu.)

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Moze byc jeszcze tak ze ktos ma nadczynosc produkcji testasteronu i bedzie mu on sie aromatyzowal. A co do zezby to zeby sie zezbic to trzeba miec z czego , 4 lata treningu to nie jest wcale duzo.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
..od pocieszyli hehehe ;)

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
To może jeszcze napiszecie, dla początkujących jak przed wakacjami zrzucić trochę z tej niepotrzebnej części masy?
Zwiększyć ilość powtórzeń, czy zostać przy ilości na masę, a dodać więcej aerobów po treningu, albo dodać jeden dzień extra na same aeroby, np. wycieczka rowerowa?

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19976
Dietka, Kulmar, dietka. DO tego aeroby 3-4 razy w tygodniu po 30-60 min i po dwoch miechach na pewno beda efekty. Na pewno musisz ograniczyc cukry proste. Podobno dziala dieta ketogeniczna ale ja trzeba wiedziec jak stosowac bo niewlasciwie stosowana przynosi wiecej szkod niz korzysci

Pozdrawiam
Roland

Pozdrawiam
Roland

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Tej zbędnej masy to u mnie nie jest zbyt dużo, chciałbym po prostu uwypuklić trochę nabyte mięśnie, zwłaszcza brzuch. To jak zmieniać trening, czy tylko zmienić dietę?

kulmar

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!! :-(

Następny temat

Chce schodnąć pomocy ;-) lato idzie

Wiecej