SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 242
kupilem wlasnie Kreatyne Multipowera 500g i chce zaczac ja brac za pare dni. Wiem ze 500g to bardzo duzo i dlatego chcialbym brac optymalna dawke. Choc na opakowaniu jest napisane zeby brac 2-4g dziennie, ja zastanawiam sie nad branie 10g dziennie (w dwoch dawkach po 5g). Nie jest to chyba za duzo? Jest to chyba dobra optymalna dawka? Wiem ze ogolnie kreatyne tak brac mozna, a to co jest napisane na opakowaniu moim zdaniem jest mylace...

dj_kozi

dj_kozi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
możesz tak brać-10 gram.

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA PRZEZ PIERWSZE 4 DNI WPIER****M 1/3 OPAKOWANIA KREATYNY A RESZTE DZIELE NA DWA TYGODNIE.TE OWE 4 DNI SĄ NAJWAŻNIEJSZE.WTEDY JEST NAJWIĘKSZE NASYCENIE PRZEZ ORGANIZM
TYM SUPLEMENTEM I DZIAŁA TO JAK KOKS.IM WIĘKSZA BĘDZIE
POCZĄTKOWA RACJA TYM WIĘCEJ CI STRZELI NA ŁAWCE
((OCZYWIŚCIE BEZ PRZESADY ,ŻEBYŚ SIĘ NIE PRZEKRĘCIŁ ALBO NIE SKOŃCZYŁ NA PŁUKANIU ŻOŁĄDKA))
POWODZENIA

ironmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie zwracaj uwagi na to co mówi kolega Biały(włuż to między bajki) bo możesz spokojnie jakies fazy nasycenia ominac tylko równomiernie rożłorzyć sobie kreatyne po 10 gram dziennie od pierwszego dnia cyklu do ostatniego.Bedziesz dzieki temu dłuzej miał kreatyne czyli nie będziesz musiał wydawać kasy na kolejne opakowanie ,a siła też się utrzyma dłużej (wiem bo próbowałem obu sposobów) zresztą poczytaj w archiwum o kreatynie ,wszyscy tam radzą omijać faze nasycenia.

jagnik

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2001-12-29 23:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
"OCZYWIŚCIE BEZ PRZESADY ,ŻEBYŚ SIĘ NIE PRZEKRĘCIŁ" -
człowieku co ty za bzdury pieprzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Ja tez ominąłem za drugim razem fazę nasycenia i było OK!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
SIema
Mam pytanko
ile zaplaciles za ta kreatynke i gdzie ja kupiles
pozdrawiam

MrBUBU

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
dj,
dzienna dawka kreatyny powinna być uzależniona od twojej wagi, tylko i wyłącznie!
Nie ma jednej słusznej metody, że trzeba brać dokładnie tyle i ani mniej ani więcej. Jeśli ktoś tak pisze tzn, że się na tym nie zna.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5g rano naczczo i odczekaj ok 30min i sniadanie i 5 g po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 242
kreatyne kupilem u siebie na silowni i zaplacilem za 500g 125,-. To taniej niz w sklepie bo ponoc ten wlasciciel silowni ma jakas ustawke z producentem

dj_kozi

dj_kozi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna najlepiej w tabletkach....doustnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mase ???

Następny temat

HMB Kreatyna I Coś Jeszcze

WHEY premium