SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac hmb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez norton z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprostu nie wiem kiedy i wjakich ilosciach sporzywac hmb

szprochol
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Co do pór dnia to zgadzam się z Bartkiem.
Wszystkie bierz po posiłku oprócz dawki potreningowej (tu chodzi o jak najszybsze wchłanianie).
Powodzenia.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
bierz 3g dziennie: rano , po treningu i wieczorem

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Pytanei raczej do dzialu suplementacji ... ja biorę HMB w ilości 6 gramów (w 4 porcjach) dziennie zaraz po posiłku lub treningu ... .... mam zamiar tak pociagnac przez okres 3 miesiecy i wtedy dopiero bede w stanie wypowiedziec sie o efektach jego dzialania w moim przypadku ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem pare paczek HMB spozywalem 6g dziennie, co do sily to cos tam poszla, nie za wiele, ale poszla, za to regeneracje mialem super.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienki


szprochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coolbart a kiedy brales to hmb

szprochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ja biorę po 3 gramy i nawet to chyba wystarcza - po prostu każdy reaguje inaczej. Ale trzy to chyba minimum, jeśli się myśli poważnie o suplementowaniu HMB.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nicolai - 3g to niestety moim zdaniem za mało. Z własnego doświadczenia wiem, że powinno się brać minimum 4,5g, żeby odczuć jakiekolwiek efekty.


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem w zime.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buah coolbart heh ja zle troche pytanie sformuowalem a mialem na mysli mianowice ile razy dziennie i o jaich porach dnia brales to (np nie wiem pshed treningiem po , pshed snem ) ?
sorki za komlikacje

szprochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Sorki, sorki, sorki, żygać się chce
Hmb bierz najlepiej po posiłkach - jest dłużej wchłaniane, ale za to dłużej w nas "siedzi".
A co do pory dnia to powiedz o której masz treningi.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+bieganie

Następny temat

DO SONBATY

WHEY premium