SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak RÓWNOMIERNIE;) przytyć

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Witam

Jeśli już istnieje taki temat, to przepraszam.

Przez niecałe dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne i straciłam dość sporo na wadze (nie jestem w stanie podać tego w kg, ale widzę to m. in. po rozmiarze ubrań, inni też to niestety zauważają), ponieważ nie były one odpowiednio dobrane do mojego organizmu i wypłukiwały z niego wodę itd. Odstawiłam je pod koniec wakacji, czyli nie biorę już prawie 4 miesiące. Czuję, że powolutku wraca mi ta waga sprzed paru lat, ale wiem, że to nie wystarczy, więc zmieniam stopniowo dietę, staram się zwiększać ilość spożywanych kalorii i ćwiczę.
Mam w domu rowerek stacjonarny i na razie jeżdżę co drugi dzień przez 40 min z prędkością ok. 30 km/h, z małym obciążeniem (+ ćwiczenia aerobowe przed rowerkiem, ale to niestety nie zawsze:(). Mam 21 lat, 177 cm wzrostu i do niedawna ważyłam 56 kg, obecnie nie mam gdzie tego sprawdzić, mam nadzieję, że podskoczyło chociaż o kilogram. Moim celem jest spalenie tłuszczyku na brzuchu (jestem z gatunku tych, które pomimo iż są bardzo szczupłe, borykają się z tym problemem), a przy tym wzmocnienie mięśni i generalnie ujędrnienie ciała. Czy te 40 min 4x w tygodniu wystarczy? I co powinnam jeść, jaka byłaby dla mnie odpowiednia dieta na masę? Ta niedowaga to dla mnie istny koszmar, wzrost potęguje wrażenie niezdrowej chudości.

Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć

wypełnij ankietę, żebysmy wiedzieli, na czym sie opierać: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

dobrze by było, jakbyś wstawiła też fotki sylwetki.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenia na siłowni koniecznie. A z dietą to musimy powalczyć. Musisz się przekonać do większych ilości jedzenia. Niestety, wraz ze wzrostem masy mięśniowej wejdzie Ci trochę tłuszczu. Trzeba by to zrobić jak najbardziej bezboleśnie. Ale najpierw zajrzyj do regulaminu działu na górze, masz tam ankietę. Wypełnij ją i może jakąś fotkę wklej? Będę miał wtedy pełniejszy ogląd na sprawę i zaczniemy coś z tym robić. Czekam na ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
ankietę wypełnię najszybciej jak się da, na razie pracuję codziennie na drugą zmianę (również przez całe święta) i nie mam zbytnio czasu, a chcę się dokładnie zmierzyć, bo bardzo zależy mi na fachowej pomocy. plus oczywiście odpowiednie foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Wiek : 21 lat
Waga : ok. 56 kg
Wzrost : 177 cm
Obwód w biuście : 86 cm
Obwód pod biustem : 76 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 69 cm
Obwód na wysokości pępka : 75 cm
Obwód bioder : 84 cm
Obwód uda : 49 cm
Obwód łydki : 35 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : jeśli już coś się odkłada, to jedynie na brzuchu
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie mam pojęcia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) rowerek stacjonarny 40 min 3-4 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: ostatnio ciastka z płatków owsianych
Co lubisz jeść na obiad : najbardziej - krewetki przyrządzone z czosnkiem i pietruszką, do tego ryż
Co jako przekąskę : nie jadam, jak już to większe posiłki
Co jako deser : nie przepadam za słodyczami
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : nie cierpię na żadne przewlekłe choroby
Preferowane formy aktywności fizycznej : aerobik, stretching, joga, taniec, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Ja również mam problem z nabraniem masy (prawdopodobnie uwarunkowanie genetyczne). Chciałabym przybrać nieco na wadze. Nadzieję pokładam w tkance mięśniowej. Proszę o pomoc!

Wiek: 20
Waga: 45kg
Wzrost: 165cm
Obwód w biuście: 80cm
Obwód pod biustem: 73cm
Obwód talii w najwęższym miejscu: 65cm
Obwód na wysokości pępka: 70cm
Obwód bioder: 85cm
Obwód uda: 44cm
Obwód łydki: 29
W którym miejscu najszybciej tyjesz: nie tyję :(
W którym miejscu najszybciej chudniesz: Biodra, nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak :(
Co lubisz jeść na śniadanie: Jajecznica, bułki z białym serem i dżemem
Co lubisz jeść na obiad: Makarony z sosami
Co jako przekąskę: Nie przekąszam :)
Co jako deser: Słodycze, chipsy, cytrusy, brzoskwinie, winogrona
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Basen, siłownia, ćwiczenia aerobowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Stosowane wcześniej diety: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BerniStopa załóż swój własny temat wtedy postaramy się coś doradzić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Uderz w Dukana!! Dieta Dukana = SHITT

Następny temat

redukcja 6-8 kg

WHEY premium