SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką renomowaną kreatynę wybrać i co do tego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
Cześć! Na wrzesień planuję cykl masowy. Zdecydowałem że zastosuję kreatynę (to będzie już mój 6 cykl kreatynowy).
Nie mam zbyt wiele kasy, na cykl mam przeznaczone 200-250zł.
Kreatynę będę przyjmował tak jak zwykle to robię (1porcja =5g kreatyny) w dni bez treningu 2 razy dziennie: rano i po południu, a w dni treningowe 3 razy dziennie: rano, godzinę przed treningiem i tuż po treningu. (co do dawkowania kreatyny to już postanowione i nie piszcie że wystarczy mi 5czy 10g dziennie biorę „moje" dawki bo one na mnie najlepiej działają!).
Cykl będzie trwał 5-6 tygodni.
Chodzi mi o to jaką kreatynę wybrać stosowałem w kolejności:
- Naturella tabletki(brałem bez glukozy ale przyrost był- wiadomo pierwszy raz:) )
- Naturella tabletki (brałem z glukozą, przyrost był)
- Naturella tabletki (brałem z glukozą, przyrost był)
- Olimp tabletki(brałem z hmb i glukozą i to g**** nic mi nie dało!!!)
- Ultimate Nutrition proszek(brałem z glukozą, przyrost był- super towar) - to był mój ostatni cykl, data zakończenia cyklu 14 luty 2003
Więc co sądzicie, wsiąść znowu Ultimate Nutrition czy może jakąś inną, potrzebuje renomowanej kreatyny która napewno zadziała.
Co jeszcze kupić (oprócz oczywiście glukozy bo to biorę zawsze do kreatyny), czytałem że dobrze jest kupić jakąś odżywkę Carbo, ale Carbo to same węglowodany więc może lepiej jakiegoś geinera? Narazie najlepszym wyjściem moim zdaniem jest zakup 2-3 kg ovopol.
Zależy mi na czysty mięśniu bo mam skłonności do tycia.
Czy opłaca się kupić dekstrozę zamiast glukozy? A Może d-rybozę, chociaż czytałem że dekstroza i d- ryboza to pic na wodę i to samo ma się kupując glukozę która jest o niebo tańsza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
d-ryboza dobra rzecz, ale dla ciebie najlepsze wyjście to ultimate (albo ewentualnie creapure hi-teca) i jak najwięcej białka. Carbo nie kupuj węgle zawsze możesz dostarczyć z pożywienia

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ultimate

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
jesli brałes niedawno ta kreatyne olimpa w tabsach i nie zadziałała....to potrzebujesz nie renomowanej firmy tylko szczała w podswiadomosc by placebo:) ...dlatego ze w kreatynie tabsach olimpa jest od pewnego czasu niemiecka kreatyna mikronizowana creapure z skw...ta sama co w ultimacie;)..
pozatym poco zadajesz pytanie jesli masz faworyta?

bigger
pozdr..

bigger tm

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jeżeli brałeś kreatynę Ultimate i byłeś zadowolony to zostań przy tej firmie bo jest niedroga i bardzo dobra

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Jezeli jestes zadowolony z Ultimata to nie zmieniaj - lepszej nie znajdziesz, sa tylko takie same... ale tak jak powiedzial bigger, czasem to samo działa inaczej w różnych opakowaniach

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jezeli nadal działa na Ciebie zwykłe mono to wal Ultimate'a




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
dzięki za wypowiedzi kreatynę olimpa brałem jakiś rok temu i zdaje mi się że nie była jeszcze w tedy mikrorozdrobniona.
czytałem co nieco o tych "nowych kombinacjach" citro i coś tam jeszcze... sądzicie że jest to dużo lepszy towar od ultimy??? bo wacham się między kombinacją tych nowych a starym dobrym mono ultimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
bierz mono ultimate pewna jakosc

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
kup sobie creapure monohydrate olimpa 600 gm..cena b.dobra a kreatyna najlepsza..

bigger



bigger tm

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
kupię ultime 2*300gram a jak dobrze pójdzie to z kumplem na spółe 1kg
wiem że olimp ma też kreeatynę z tego samego żródła ale jednak wolę sprawdzoną markę
dzięki wszystkim za wypowiedzi dałbym sogi ale niemam abonamentu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super zestaw na masę.

Następny temat

Gainer czy Sojavit?

WHEY premium