SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajecznica :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie odnosnie jajecznicy :Pchodzi mi o to czyjest ona bogata w bialko i czy warto ja jesc !!slyszalem ze w wysokiej temp scina sie bialko ?? to zle ?? sog za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1688
Oczywiście jeżeli przesadzisz z obróbką cieplną to zmieni się wartość biologiczna białka, ale samo białko przecież nie wyparuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Pewnie ze ona jest bogata w białko nie obraz sie ale ten post powinienes umiescicw dzieale dla zupełenie zielonych.
A tak jak bys nie wiedzial to żułtko jaka mam wiecej białka od białka
Ale nie powinnismy jesc za duzo żułtek bo maja troszke za duzo cholesteroru dlatego ja sobie robie jajeczniece z 4 białek i jednego albo nieraz 2 żułtek



Nara
1

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zfgadzam się z tobą. A co do ścinania t białko ścina się i traci swoje własciwości w 40 stopniach celcjusza. Ale zawsze poostają w nim węglowodany ;)

Kiedyś byłem ładny ale po treningach stałem się potworem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
masz tu jeden link odehttps://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=11834&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie mnie o fpiepszaniu surowych jajek.

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8180
Co za bzdury. Bialko traci swoje wlasciwosci w temp 40 stopni Celsjusza ?! Moze tylko jakas czesc wlasciwosci. Bo w przeciwnym wypadku gotowane piersi z kurczaka nie mialy by bialka. I z bialka nie pozostaja zadne weglowodany !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
matdes głosisz herezje. Białko po"zcięciu" nie traci swych wartości , aminogram pozostaje ten sam.

Jak wcinasz białko obojętnie w jakiej postaci to i tak jest ono "zcinane" w żołądku.

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko tak słyszałem ja się na tym nie znam za bardzo

Jeśli ci pomogłem wspomoz mnie sogiem Za sto sogow dostane puszke piwa więc zlitujcie się nademną

Fundacja puszka piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
JAK SIE NIE ZNA TO SIE NIE RADZI!!... AHA JA CHCE SOGA

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
przyrządzająć potrawy musisz także pamiętać że gotowanie powoduje ubytek masy o 40% więc jeżeli chcesz dostraczyć ok. 20g. białka z mięsa musisz przygotować 140 gramową porcję (w 100g. mięcha jest średnio ok. 20g białka)

smażenie i grilowanie powoduje ubytek 25% masy produktu

Pozdrowienia Rożek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1688
Jeżeli masz kawałek mięsa to po ugotowaniu, usmażeniu czy upieczeniu masa owszem maleje ale zawartość białka się nie zmienia!!! To co ubywa to woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
hej Makkawy nie wiem skąd czerpiesz wiadomości ale jeżeli chodzi o obróbkę termiczną potraw to także oprócz wody produkt traci także wartości odżywcze w tym białka (niestety) więc nie jest to sama woda tak przynajmniej pisze W. Tomaszewski w swojej lekturze "Żywienie i wspomaganie" dlatego pytam skąd to info że to sama woda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac szybciej - mimo trwania diety

Następny temat

WEGLOWODANY - kilka pytan

WHEY premium