SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

jack3d z 1.3

Wysłana -
elko, u mnie w sklepie pojawil sie jack3d z gera, jadl ktos juz to, tzn ten "nowy" wypust z gera? jem meso z gera i klepie spoko nawet
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Chyba w sklepie piwnicznym ?
Wysłana -
stary jack3d z 1.3 - łezka w oku się kręci , mój pierwszy raz z geranium kiedy to było
Wysłana -
jak sprzedawca ma pod lada to pewnie ok, jak na polkach w sklepie to nie wiem czy to bedzie wersja z 1.3,
Wysłana -
no dobra dobra ogarniam ma spod lady to juz luz ogarniete dogadany, KWESTIA TEGO CZY KLEPIE ?!
Wysłana -
boze zjedz a zobaczysz, co my wrozki jakies?
Wysłana -
jw to loteria obecnie, wiec tylko tetsy potwierdza sklad
Wysłana -
Czaje dzieny, dam znaka jesli ogarne.

@stojeden z takim podejsciem do ludzi jakie prezentujesz raz ze wcale bym nie odpowiadal na pytania dwa odciazylbym otoczenie i zabil sie, pozdrawiam
Wysłana -
Twoje pyt o to czy klepie jest pokroju czy jak ugotuje kasze jaglana to czy bedzie mi smakowac. pozdrawiam.
Wysłana -
i jeszcze postow nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytac

Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2017-06-10 22:59:47
Wysłana -
Sprawa wysoce indywidualna, dawno temu jak zaczynałem trenować czytałem opinie o noxie z ultralife czy doriana co to z ludźmi nie robi więc wziąłem połowe dawki i nic, całą i też żadnych niepożądanych skutków nie odczułem czy jak to inni opisywali działania.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź