SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jack3d - moja opinia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Jestem własnie po treningu i stwierdziłem, że muszę coś napisać.

Na wstępie:

Jack3d to stak przedtreningowy, nowej generacji który ma oprócz powszechnych składników jak kofeina, ma w składzie Geranium. To najważniejszy składnik tego produktu. W USA podbija rynek i nie jest go łatwo zdobyć, gdyż znika z pułek.

Substancja pojawia się tyko w niektórych prdouktach jak Jack3d-USP Labs
lub Mesomorph-APS.

Opinie na zagranicznych forach biją rekordy popularności.
Teraz zamieszczam moje spostrzeżenia.
Jestem w 4 tygodniu suplementacji.

Pozytywne:

- przede wszystkim niesamowita siła. Jestem zdecydowanie silniejszy,
mogę dźwigać bez większych przerw

- bardzo wysoki poziom skupienia podczas wysiłku

- działa termogenicznie, pocę się dośc intensywnie przed wejściem na sale

- pompa jest - ale bardziej odczuwalny jest stałe napięcie mięśni po treningu

- zalediwe 5g na porcje, bez cukrów, zbędnych dodatków, bardzo ekonomiczny. Producent przestrzega by nie brać więcej niż 3 miarki.

- tani


Niestety:

- substancja jest nowa, mało znana, niesprawdzona i używana przez firmy z niewyrobioną marką

- bardzo dziwne samopoczucie w trakcie jak i po wysiłku, lęk i obawy,
uczucie stałego zagrożenia. W dni kiedy stosuję jestem nastawiony do ludzi negatywnie i "aspołecznie"

- śmierdzę i to dosłownie - wcześniej wspomniałem o podwyższonej termogenezie. Zapach jest bardzo specyficzny i ostry. O tym później.

- obniża libido i to zdecydowanie. Chociaż staki przedtreningowe zazwyczaj pobudzają, ten obniża moją chęć do współżycia.

- nie polecam prowadzić auta, choć sam to robię. Niby byłem skupiony, ale dziwnie rozkojarzony.

A teraz wyjaśniam skąd te wszystkie minusy. Chodzi oczywiście o substancje GERANIUM. Działa bardzo podobnie do adrenaliny. Adrenalina odgrywa decydującą rolę w mechanizmie stresu, czyli błyskawicznej reakcji organizmu człowieka i zwierząt kręgowych na zagrożenie, objawiających się przyspieszonym biciem serca, wzrostem ciśnienia krwi, rozszerzeniem oskrzeli, rozszerzeniem źrenic. Stąd poczucie "walcz lub uciekaj", niepokoju i smrodliwego potu.

Końcowa opinia:
- nie próbować nigdy jako pierwszy stak, należy wykorzystać inne,
bezpieczniejsze, wcale nie gorsze. To nie jest zabawka.

- po dłuższym czasie środek męczy. Po prostu organizm nie może być systematycznie w stanie stresu. Nie brać w DN.

- jack3d dał mi niesamowitą siłę, ograniczałem się z ciężarami bojąc się o stawy.

Dziś niestety przedawkowałem, zamiast 2 miarek, dałem 2.5
Różnica jest niesamowita w tak niewielkich ilościach. Power przeokrutny. Wyciskając ciężar na suwnicy zakręciło mi się w głowie. Samopoczucie można już kwestionować. Ciągle śmierdzę 4 dniowym potem.

Ćwiczę od 8 lat, brałem wiele słabych i mocnych produktów(nie zawsze legalnych). Ale ten jest silny a własciwie piekielnie mocny.
Dla niedowiarków, polecam wpisać w googlach "jack3d review".


TRZEBA UWAŻAĆ


Zmieniony przez - Renesans w dniu 2010-03-20 19:34:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Geranium nie jest na pewno substancją nową i nieznaną.
Była już w bardzo dobrym energetyku jakim był AMP. Ergopharm raczej ciężko nazwać firmą nieznaną.
Aczkolwiek co do reszty się zgadzam. Na wielu nie działa dobrze, jest na liście środków zakazanych w sporcie profesjonalnym. Ja geranium lubię. Gdyby nie problemy z fajką to byłoby ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Pierwszy raz miałem styczność w Stimulancie X
jakieś 4 lata temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm, ciekawy tekst. Ja po Meso też odczułem chęć podzielenia się opinią, bo efekt był piorunujący już po połowie porcji ! Nie mogłem spać po tym i samopoczucie miałem przypominające efekt jak po amfie. Kto próbował ten wie o czym mówię... Wszystkie inne stacki przy tym to pryszczyki ! Teraz papam WF+PW i mam wrażenie że piję przed treningiem co najwyzej redbula i to małą puszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"substancja jest nowa, mało znana, niesprawdzona i używana przez firmy z niewyrobioną marką "

uważasz, że PVL ma niewyrobioną markę?(w ripped freak jest geranium)

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-03-20 22:10:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Substanacja nie tyle nowa co rzadko spotykana,
produkty które wymieniliście są na wymarciu.

Na palcach jednej ręki można wymienić gdzie Geranium jest obecny:

- Stimulant X - obecnie są nowe wersje tego produktu, wszyscy szukają koneserów pierwszej.
Nie wiem czy w nowej odsłonie jest G, unikam tej firmy jakby to był Kilosports

- AMP Ergopharm - niewiele sklepów go ma, rzeczywiście chwalony.

- Ripped Freak oraz Mesomorph - z tego co wiem już nie produkowane w USA, szczególnie ten drugi został zbanowany. Do ściągnięcia z netu, trzeba uważać by nie kupić wersji bez tego pobudzacza bo chyba taki też jest dostępny.

Geranium można też spotkać solo, wyizolowany bez zbędnych dodatków.
Widziałem też w jakimś sklepie gumy z tą substancją. Orbit raczej tego nie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Meso jest jak najbardziej produkowany. A produktów z geranium w samym sklepie bb.com jest dokładnie 34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3418
na mnie jakoś nie działal a bralem 3 miarki i kawe do tego ;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ja czułam się po tym OK - choć Jack3d był brany jedynie jako przedtreningowy wspomagacz. Fakt, że pudełko wygląda "nieco" hardcorowo i może odstraszać, jeśli ktoś patrzy na tego typu rzeczy, ale zawartość IMO działa, jak należy. Większa moc i siła na treningu, w moim przyadku brak uczucia niepokoju/rozkojarzenia, jakie opisuje autor posta. Osobiście polecam.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
również nie zauważam niepokoju/rozkojarzenia po geranium

wręcz takie przyjemne lajtowe skupienie i sympatyczny nastrój

brak niemiłego zjazdu, który np w przypadku efki mnie niekiedy wykańczał

czuć większą potliwość - ale bez szału, są lepiej grzejące rzeczy

z minusów jedynie wacław jakiś taki bez werwy

generalnie bardzo przyjemny środek - jak dla mnie

dawki 50-60mg

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakiej firmy bialko ???

Następny temat

Syngex vs Nitrotech

WHEY premium