SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
sa osoby ktore chodza na solke przy izo ja bym odradzal zreszta lek jak Cie prowawdzi to tez Ci odradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 386
Ja smigam co tydzien na 10 Minut i nigdy nie mialem z tym problemu Nic sie nie dzieje moze dlatego ze u mnie dawka 20 mg robi juz swoja robote
Ale nawet przy 40 mg Bylem na urlopie 4 tygodnie i mocno slonce mnie zjaralo i Nic Zero plam czy czegos kolwiek
Rozmawialem o tym ze specjalista i zdania sa podzielone jednynie Co mam To suche. Usta na potege
Jestem na Bombie od kilku tygodni leciala meta do. tego i cos tam czasem sie pojawilo ale z tego co Widze teraz po odstawieniu mety nie ma juz nic przy dawce 20 mg a leci tren testo bold i hgh
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Zastanawiam się nad wrzuceniem testa w trakcie leczenia. Na chwilę obecną jestem na początku kuracji i nie za bardzo są jeszcze efekty widoczne poza przesuszeniem, lecz się zastanawiam czy jest sens w tym momencie zacząć ładować testa. Wrzucać teraz czy poczekać aż syfy zaczną schodzić? Bo obawiam się, że test spowoduje kolejne wyrzuty syfów a nie chciałbym tego :).


Zmieniony przez - juffster w dniu 2017-09-15 07:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 386
Ja tak zrobilem wlasnie z dawka 40 mg weszlem i poznikaly ale wiesz kazdy Jest inny zobaczysz Co sie bedzie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5623
Juffster lepiej poczekaj 2-3-4 msc aż wszystko zniknie co ci wyskoczy na początku kuracji żeby wiedzieć czy kolejne syfy to efekt koksu czy izo. Wtedy wejdź na propa i obserwuj czy coś się dzieje z cerą. Z propa w razie czego szybko zejdziesz. Bardziej niż koksu myślę że trzeba się obawiać odbloku, bo to na nim jest największa burza hormonów. Wtedy też najbardziej mnie wysyfiło. Teraz będzie chwila prawdy czy izo sobie poradzi z trenem.


Zmieniony przez - kulig w dniu 9/16/2017 3:41:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
a co do do odbloku to racja ze moze wysypac moje barki sie o tym przekonaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
p8288
a co do odbloku to racja ze moze wysypac moje barki sie o tym przekonaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Odświeże troche temat :)

Jestem na izoteku juz jakies 6 miesiecy, oprocz suchości ust ,nosa i włosów oraz pogorszenie widzenia (pewnie przez suchość oczow) większych problemow nie zauwazylem. Od zawsze sie swiecilem na ryju teraz mam suchy... syfy poznikaly z twarzy natomiast nadal sa na plecach(chociaz widac znaczna poprawe) ale tak czy siak jakies tam nadal wyskakuja ... chcialbym zaczac cykl na samym tesciu ,pytanie czy zaczynac czy sie jeszcze wstrzymac? Dodam ze ostatnio jak bralem propa to tak mnie wysyfilo ze psycha siadla i musialem odstawić (nie bylem wtedy na izo i po jakis 25strzalach dalem sobie spokoj) teraz probowal bym enan chociaz mozliwe ze trafilem na jakis syfski prop ... co doradzicie?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12908
jaka dawka izo? jaka waga ? Jakbyś był w 1-2miesiacu juz po pierwszym wysypie, moglbys zaczac , ale teraz juz ci bliżej niż dalej , wstrzymałbym sie ,niech wszystko poschodzi , zejdzie na pewno, daj na luz :) ja teraz biore 1miesiac 40mg, od 3miesiaca 60mg zeby przyspieszyc leczenie. 3podejscie do izo , przedtem zanim zaczałem brac, brałem 5miesiecy zeszło wszystko prawie ale nie wytrzymałem ;> uwierz mi ze miałem az takie bąble podskórne, jeden obok drugiego ,całe czoło , poliki i szyja, tradzik wrócił ale nawet nie w połowie tego co było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 201 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3723
Odświeżam trochę temat jestem 1,5 miesiąca na izoteku dawka 40mg dziennie w tle leci cypio 300mg co 6dni...syfy są nadal choć mam wrażenie ze mniej jeśli chodzi o nowe...skutków ubocznych jakoś wielce nie odczuwam jest sucha skóra usta nawet nie bardzo... za to te syfy co wyszły mi podczas pierwszego wysypu to dramat jeśli chodzi o gojenie...plecy i barki to jakiś dramat klatka mniej ale tez dużo...na twarzy nie ma dużo pojedyncze...mam pytanie co używaliście na te plamki blizny? Czy raczej wszystko to kant dupy rozbić i po prostu czekać na koniec kuracji i wtedy ewentualnie jakieś zabiegi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

Wiecej